Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Problem z kategorii głupich, ale nie umiem znaleźć żadnej formy kompromisu, więc powiedzcie, co Wy o tym myślicie.

Nie znoszę swojego nosa i bardzo chciałabym go zoperować. W zasadzie odłożyłam już sobie na ten cel pieniądze, miałam zapisać się na konsultację, ale najpierw chciałam obgadać to z moim chłopakiem. Tu zaczyna się problem. Bardzo nie spodobał mu się ten pomysł i dał mi lekko do zrozumienia, że jeśli to zrobię to z nami koniec. Tzn mówił o tym bardzo spokojnie, ale jednak stanowczo. Spodziewałam się tego, bo to typ osoby, która bardzo wysoko ceni naturalność. Wszystko co sztuczne - rzęsy, paznokcie itp itd uważa za tanie i tandetne. Nie inaczej sprawy mają się ze zoperowanym nosem. Mówi, że dla niego po takiej ingerencji na pewno nie wyglądałabym lepiej niż teraz, jestem ładna, a lepsze jest wrogiem dobrego.

Nie chciałabym jednak rezygnować z czegoś, o czym bardzo długo marzyłam, co poprawiłoby moje samopoczucie i sprawiło, że poczułabym się lepiej w swojej skórze, tylko dlatego, że mój chłopak mówi nie. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że tak jak moim prawem jest decydować o swoim ciele, tak jego prawem jest dobierać sobie partnerki według własnych reguł i skoro moja zoperowana twarz odrzucałaby go, nie mam prawa wymagać, by się do czegoś zmuszał. Chciałabym mieć ładniejszy nos, ale chłopaka też chcę zatrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Próbowałam sobie zrobić zestawienie plusów i minusów, minusów jest zdecydowanie więcej - relacja z chłopakiem, cena, możliwe komplikacje. Plus jest jeden: moja wyższa samoocena. Chociaż tutaj tez muszę przyznać, że to nie jest tak, że jestem 2/10 z najpaskudniejszym nosem. Na żywo/ w lustrze wygląda raczej w porządku, za to bardzo nie podoba mi się na zdjęciach. Po operacji na pewno czułabym się piękniejsza.

Co robić?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: ale wiesz że to że nie podoba ci się na zdjęciach to dlatego, że jesteś przyzwyczajona do widoku siebie z lustra, a lustro ukazuje wszystko odbite odwrotnie? Poczytaj o tym. Bo gwarantuję że po operacji będzie identyczna sytuacja, bo raczej spędzasz więcej czasu przed lustrem niż na oglądaniu swoich zdjęć.
@abcbacbabcabc a co to za ulepszanie nosa? Kurde też raczej bym się mocno zastanowił jak moją różową zmieniła cokolwiek w swoim wyglądzie nieodwracalnie. Sądzę, że ona też by mi dala wilczy bilet.

Kurde ci za pomysł zmieniac siebie, jeszcze tak że można sobie krzywdę zrobić
@MrMate: nawet, jeśli samemu nie jest się zwolennikiem operacji plastycznych, to dawanie wilczego biletu, bo partner chce sobie zrobić korektę jest chore.
Jakby partnerka miała garbaty nos, na punkcie którego ma kompleksy, to pewnie też bym ją odwodził od tego pomysłu - bo to jednak zabieg medyczny i zawsze niesie za sobą jakieś ryzyko. Ale z drugiej strony podkreśliłbym, że zależy mi na tym, żeby ona czuła się z tym dobrze
abcbacbabcabc - @MrMate: nawet, jeśli samemu nie jest się zwolennikiem operacji plast...

źródło: comment_lzD7V5kB6TwWVgDSoPymczkAjrarWKPY.jpg

Pobierz
@abcbacbabcabc a jak się nie uda? Komplikacje?

Jeśli twoja partnerska ma kompleksy na temat swojego ciała to slabo się starasz ją z tego wyciągnąć, albo ona jest walnięta. Przecież ciało się zestarzeje i będzie ci raz brzydsze. Potem zamiast niska będą cycki, usta czy inne i będzie glonojadem jak ten siostry jakieś tam.
a jak się nie uda? Komplikacje?


@MrMate: przeczytałeś mój komentarz w ogóle?

Jeśli twoja partnerska ma kompleksy na temat swojego ciała to slabo się starasz ją z tego wyciągnąć, albo ona jest walnięta.


@MrMate: ty za to bardzo starasz się ją z tego wyciągnąć, porzucając ją.
@abcbacbabcabc serio? Ech dziś się przerzucać. I tak nie zmienię Twojego zdania, a moje też jest nie zmienne. Operacje plastyczne to raj dla zwykłych ludzi i tyle. Wole już tatuaże i piercing ;) może za dużo widziałem błędów plastyków ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: a to mój miał na odwrót, na samym początku spotykania się "delikatnie" mnie zapytał czy mam w planach korektę nosa - powiedziałam mu że jak coś nie pasuje, to droga wolna xD więcej tematu nie było, jesteśmy razem do dziś ^^
A co do pytania - patrz na siebie, jak cię kocha to będzie wspierał zawsze :) może mieć inne zdanie, ale sama decydujesz o swoim ciele (poza tym to