Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, take male #rozdajo elektroniczne w postaci nowej lutownicy, od nas tj. https://www.instagram.com/ifixthis.pl/ :)

Leży i się kurzy, a może komuś byłaby przydatna, jest paragon, jest gwarancja, cały komplet.

Zasady? Subiektywne, prosze piszcie do czego chcielibyscie uzyc, pojutrze postaram sie odczytac komentarze i wybrac osobe, ktora to dostanie. Transport kurierem na terenie Polski, po mojej stronie :)

#elektronika #lutowanie #lutujzwykopem #serwispc
Pan_Slon - Mirki i mirabelki, take male #rozdajo elektroniczne w postaci nowej lutown...

źródło: comment_cDJpddZ4XPB83u0aV7SGAHYd0zo6f90f.jpg

Pobierz
  • 253
@Pan_Slon: Lutownice jak to lutownice użyłbym do lutowania, bo mam trochę elementów do arduino i parę projektów w głowie, ale nie mam się jak za to zabrać. Dodatkowo często bawię się z płytami głównymi / złączami a występujące luty bezołowiowe jak wiadomo są upierdliwe i trzeba dobrego sprzętu do tego.
@Pan_Slon: Chciałbym rozpocząć przygodę z szeroko pojętym lutowaniem podzespołów komputera. . Chce nauczyć się wymieniać gniazda zasilania, usb, kondesatory, diody itp. Niestety brakuje mi sprzętu żeby zrealizować swoje Cele. Pozdrawiam Serdecznie :)
@Pan_Slon: Lutowałbym sterowniki i LEDy do oświetleń akwarystycznych ( ͡ ͜ʖ ͡) słabe lutownice szybko stygną od zimnych aluminiowych płytek, do tego takie domowe majsterkowanie. Moja lutownica z Lidla ledwo dała radę przy lutowaniu elementów ozonatora, w dodatku ma jeszcze jakieś niespotykane, wkręcane groty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pan_Slon: Hobbistycznie interesuję się elektroniką, akurat teraz piszę matury a jednym z kierunków nad którym się zastanawiam to własnie elektronika bądź coś blisko z nią związanego więc zakup takiej lutownicy na start w przyszłości jest kwestią czasu(jak na razie mam kolbową za dwie dychy z mrówki)
@Pan_Slon: co chwilę coś muszę naprawiać, a jakiś czas temu moja lutownica się zepsuła, więc muszę łazić i pożyczać, bo na jedną rzecz nie opłaca mi się kupować nowej. A za parę dni następna "jedna rzecz" i tak w kółko.