Wpis z mikrobloga

Właśnie przeglądam mirko i z dużą satysfakcją zauważyłem, że skończyły się wpisy tej żałosnej atencjuszki Efrajm. Teraz krótka informacja dla Mirków którzy ją plusowali: słuchajcie stuleje, sami sobie robicie pod górkę, to właśnie przez was taki karakan 3/10 (niskie to i grube) ma o sobie wysokie mniemanie i sądzi że jest zajebista. Daje 100, że barze nawet po kilku głębszych nikt na nią by nie spojrzał, ale wystarczy być na wykopie i robić sobie zdjęcia to zaraz pojawią się rycerze którzy by ją ram ciam ciam i wąchali jej stópki, jesteście skazanie na wieczny przegryw.
#codziennabiurwa #atencyjnyrozowypasek #rozowepaski #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: a tinder to co? jest jedna taka brzydka i gruba atencjuszka z farbowanymi wlosami i ma tysiace matchy, to jest problem z mezczyznami (bo sie nie cenia) oraz jak oddzialywuje na nich internet a nie samym wykopem
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: ej, ej, no niby masz rację i w ogóle, ale:

1. notowana znacznie wyżej niż 3/10
2. dla niej mirko, to akurat miejsce gdzie mogła odpocząć od szarej codzienności (tak jak i ja), więc niech ma sobie (na mirko) mniemanie jakie chce.
3. dla przegrywów nie ma to znaczenia czy atencjuszka, czy "szara myszka dla anonka". Przegryw, to przegryw. Co z ludźmi, którzy przegrywami nie są, a plusowali?
  • Odpowiedz
@zolwixx:

2. dla niej mirko, to akurat miejsce gdzie mogła odpocząć od szarej codzienności (tak jak i ja), więc niech ma sobie (na mirko) mniemanie jakie chce.


XDDDDD
  • Odpowiedz
@zolwixx: 1. notowana znacznie wyżej? pisałem że niskie to i grubaśne. Pisała chyba że się odchudza i coś tam spadła waga, problem z Mirkami którzy tak jej słodzili i plusowali że mogła stwierdzić, skoro piszą mi że jestem zajebista to po co dalej pracować na sobą?
2. xDDDD
3. Dla przegrywów ma znaczenie. Nie mieli szans na ładną i ogarniętą kobietę więc pozostawały pasztety. Im więcej będą słodzić pasztetom tym
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: @290988:

1. tak, ale wg ostatnich danych jej BMI było w normie, a sylwetka (tyle ile było widać) również nie budziła zastrzeżeń. No nazwać grubaśną, to lekka przesada.
2. ???
3. Ona nie była pasztetem (patrz pkt.1), a dla przegrywa nie ma to znaczenia. Jak długo pozostanie przegrywem, tak długo nie będzie miał żadnej.

Nie myślę białorycerzyć i walczyć o cnotę księżniczki, bo nie mam takiego celu.
  • Odpowiedz
@zolwixx: BMI miała poza normą, wieloryb to nie był, ale nie trzeba patrzeć na BMI żeby ocenić na zdjęciach że miała sporo za dużo kg. Co do do ciśnięcia każdej pannie to ja tego nie zauważyłem, żeby nie było że tylko krytykuje widziałem tu Mirabelki które mi się podobały, mi osobiście podobają się sylwetki raczej wysokie i szczupłe (170-175cm i do 55 kg to ideał)
@WuDwaKa: nie mam,
  • Odpowiedz
żeby nie było że tylko krytykuje widziałem tu Mirabelki które mi się podobały, mi osobiście podobają się sylwetki raczej wysokie i szczupłe (170-175cm i do 55 kg to ideał)

Miała sporo za dużo kg


@Janusz_Hazardu Bo ty tak twierdzisz? :) Sęk w tym że waga do 55kg to twój ideał. Trzy inne osoby moga uznać że nawet 55kg przy wzroście 175cm to za mało i tyle będzie z twoich mądrości :P
  • Odpowiedz