Wpis z mikrobloga

Potrafi ktoś ogarnąć do działający kontakt do tego sklepu: https://allegro.pl/uzytkownik/39779574/oceny ? Przygarneli sobie ponad 1.3k zł za opony i przez miesiąc jeszcze nie wysłali. Telefony głuche. Wiem, że jest POK, ale chciałbym spróbować załatwić to wcześniej bezpośrednio ze sprzedawcą. Mam tylko takie dane sklepu, ale nikt nie odbiera telefonów:
MAGMA Marta Szklarczyk- Michalak
Marta Szklarczyk- Michalak
ul. Farfak 53
21-400 Łuków
tel. +48 22 526 06 06
#januszebiznesu #oszukujo #allegro #opony
  • 5
@dawid12273 ludzie chyba nigdy się nie nauczą, że od takich niepewnych sprzedawców, to się kupuje tylko za pobraniem. Dosłownie tylko kilka zł więcej, a jaki spokoj na duszy. No i nie ma potrzeby bujania się z problemem tak jak ty teraz
@dawid12273: jestem z tym samym problemem. kupilem 21.04 - 8 szt. UNIROYAL - przygarneli sobie 2k...
ten telefon jak bedziesz miał szczescie to odbierze: 609329327. Odemnie juz nie odbiera. Dzis do niego bede dzwonił o 2 w nocy :) Gosc podaje sie niby za wlasciciela i bedzie Cie zwodzil - ja najpierw slyszalem ze wyjda jutro, wyjda jutro.... od kilku dni przelew wyjdzie jutro, wyszedl dzis, wyjdzie jutro. ja dzis nie