Wpis z mikrobloga

@TomgTp: chodzi chyba o to ze zamiast tego murku na końcu przed parasolem to ta ściana powinna być przezroczysta (jakieś szkło?, czy inne tworzywo) i tafla wody dochodziła praktycznie do krawędzi. Wtedy wydaje się ze się nie kończy lub ze jest jak wodospad. Jak się mule to niech ktoś mnie poprawi
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@porque @TomgTp taka moda od jakiegps czasu ze woda przez jedna niższą ściankę sie przelewa co powoduje wrazenie ze basen sie nigdy nie konczy lub laczy z morzem/oceanem. Wrzuce Wam pozniej foto jak to wyglada.
  • Odpowiedz
@krisip: emiraty zwiedzałem więc sobie podaruje, ale 8k od głowy na 10 dni za wszystko to bardzo rozsądna cena. Jak sam teraz szukam to poskładanie jakiegoś sensownego lotu + domek na palach to wychodzi mi conajmniej 20k za parę na 10 dni.
Możesz się podzielić informacją gdzie nocujecie?
No i najważniejsze, jak pogoda? Nie ma problemu z opadami deszczu?
  • Odpowiedz
@krzych0

emiraty zwiedzałem więc sobie podaruje, ale 8k od głowy na 10 dni za wszystko to bardzo rozsądna cena.


Zależy jakie miesiące, no i lot z Polski do Dubaju w dwie strony potrafi kosztować 200-500 zł, a apartament na 3 osoby (baseny, siłownie i inne bzdury) w airbnb zaczyna się od 300 zł za noc.
  • Odpowiedz
@krzych0: Loty: WAW-DXB DXB-MLE i MLE-HAQ z czego ostatni liniami MALDIVES. W druga stronę analogicznie tylko ze bez postoju na zwiedzanie Emiratów.

Pogoda: Jeden dzień deszczowy, jeden pochmurny, reszta - patelnia. Czasem chmury sie pojawiają i to bdb bo choć nie jest to taki żar jaki leje sie z nieba w Emiratach to tutaj znowu jest wysoka wilgotność.

Hotel: http://www.thebarefoot.com/
Polecam m.in. za bdb centrum nurkowe, dużo atrakcji w hotelu i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu internet jest. Yt chodzi świetnie, polskie strony slabo. Wiele tez zalezy o której godzinie. Jak jest po zachodzie to wszyscy siadaja do netu z plazy i jest slabo. Net w pokoju jest kazdym, na whatsappa i fb lite w zupełności. Na terenie hotelowych zabudowan (lobby, recepcja, restauracja, pomost) rowniez.
Ten hotel jest na lokalnej wyspie wiec musi sobie radzic inaczej:) Cos za coś ale piwko na yachcie smakuje inaczej:)
  • Odpowiedz