Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do różowych pasków ale niebieskie też mogą się wypowiedzieć.
Różowa jedzie na wyjazd integracyjno- szkoleniowy. 3 Dni caly weekend. Nie mam problemu z tym że ma taki wyjazd. Problemem jest to że zapytałem czy będzie tam pić . Ona powiedziała że oczywiście że tak bo chce ,, wyluzować" powiedziałem że nie podoba mi się to za bardzo i wolałbym żeby nie przesadzała. A różowa inba że ja ograniczam i że jej nie ufam. Nie rozumie tego że jej mogę ufać ale po pijaku wśród obcych facetów może nie być bezpieczna .jeszcze tym bardziej jak oni też będą pijani i ona też. No i jest kwas. Ona powiedziała że jak mi się nie podoba to koniec z nami. Koniec bo co , bo nie chcę żeby się schlala wśród obcych facetów? Myslalem że dorośli ludzie nie mają takich problemów bo to oczywiste że będzie się tam pilnować z alko. Raz żeby wypaść tam dobrze a dwa żeby pomyśleć o własnym bezpieczeństwie. I moj pytanie czy robię źle że chce żeby nie przesadzała z alko ? Czy to normalne że ona robi o to taka inbe? Miała któraś podobny problem że partner ja o to prosił ? Bo mam wrażenie że to z nią jest coś nie tak. Że widocznie ma w.planach ,, zaszaleć".

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 122
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ma się puścić to i tak prędzej czy później to zrobi. No i w takim wypadku lepiej, żeby to było prędzej. To nie jest tak, że alkohol raptem magicznie zmienia człowieka, tylko jak ktoś ma takie ciągoty, żeby poczuć bliskość z kimkolwiek to później wychodzą takie kwiatki. No chyba, że się obawiasz, że ktoś ją przyatakuje jak będzie spała, czy coś, i nie będzie w stanie się obronić. To
Czyli uważasz ja za szona, któremu wystarczy alko i niecodzienny wyjazd, żeby sie puścić? Ja tez bym była delikatnie mówiąc ‚niemila’ dla niebieskiego, gdyby mi to sugerował. Na imprezy firmowe chodzę, czasem pije i nie zrobiłam nigdy niczego, czego musiałabym się wstydzić czy ukrywać. Niebieski pyta tylko czy ma mnie odebrać/kto mnie odwiezie. W trakcie zwykle do niego napisze smsa czy zadzwonie powiedzieć jak sie bawie. Nie mogłabym być z kimś kto
@AnonimoweMirkoWyznania a nie widzisz, że on trochę kręci? Od deklaracji "tak, mam zamiar pić alkohol" do uwalenia się jak prosię jest daleka droga. Ja również bym się zirytowała gdybym słyszała tatuskowe uwagi pod swoim adresem i sugerowanie że skończę w wyrku z jakimś współpracownikiem. Oczywiście być może dziewczyna ma tendencję do przesadzania z alkoholem, ale o tym OP niewspomina. Jeśli nie ma, a słyszy wykład o dobrym prowadzeniu się, to chyba jednak
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie tak, to nie Ty sie powinienes o nią bać , tylko Ona powinna sie bać Ciebie . Jak to tak faceta samego w domu na trzy dni? Masz wolną chatę na trzy dni, udanego melanżu. Po powrocie możesz wziąć pod #!$%@? , powiedziec że dzoniła jej kolezaka do Ciebie i o wszystkim ci powiedizała, aha ale najpierw ją upij po powrocie, jak coś tam sie wydarzy to sama
@AnonimoweMirkoWyznania: Laska okazuje zero szacunku do Ciebie i tego związku, a ludzie tu jeszcze radzą abyś nie mówił jej jak ma żyć i nie traktował jak ojciec. To chyba normalne, że facet jest zazdrosny o swoją kobietę i nie widzę nic złego w takich podejrzeniach. Mogłeś je trochę mało dyplomatycznie sformułować, to fakt, ale z drugiej strony ona, jakby była rozsądna i dorosła, to by albo Cię próbowała uspokoić, albo nawet
NagiJegomość: @AnonimoweMirkoWyznania z własnego doświadczenia powiem jedno. Podejrzane tylko jest to że różowa/czy też byłby to niebieski piekli się o to że chcesz żeby uważała z alko i nie przeginała. Szczerze to właśnie na takich wyjazdach wychodzi z ludzi cała patologia. Ludzie na wysokich stanowiskach a zachowują się jak patusy, wystarczy tylko alkohol i trochę luzu (z dala od żony, męża czy też partnerki/partnera) i już im odpierdziela. Ludzie w garniakach
Będzie się #!$%@?ć z innym. Kobiety pragnąemocji i przygód, nie są stałe w tym co czują więc powodzenia. Jeszcze do tego alko, wiadomo po co są takie wyjazdy, zreszta sama nazwa "integracyjne". #!$%@? o nie pewnym siebie facecie, kazdy facet powinien byc czujny ale w tej sytuacji jest inny problem. To jaki jestes to jedno, ale to partner / partnerka powinna dbac o to by druga osoba czula sie spokojna, skoro jej
@huwer1001: @migdalll: przeciez to ona ma za zadanie sie nie #!$%@? jesli chce z nim być. A ona mowi o rozstaniu juz przed #!$%@? sie. Czyli dobrze chłop myśli. Jedsie tam tylko po jedno. Jeśli zwiazek bylby udany to by powiedziala nie ma sprawy misiu napijemy sie po przyjezdzie wspolnie. Ale nie. Potrzeba innego #!$%@? to i afere sie robi bo jak on smial jej powiedziec zeby nie zachlała mordy
@migdalll: Zazdrość jest mniej destrukcyjna niż takie podejście "będę robiła co mi się podoba i nie liczyła się ze zdaniem partnera, bo nie jestem niewolnikiem". Zresztą zacznijmy od tego, że gdy w związku brak zupełnie zazdrości, to jest coś nie tak - zazdrość nie jest niedojrzała, a jest naturalnym wynikiem bycia z kimś i tego, że nam zależy. Chorobliwa zazdrość jest niszcząca, ale w tym przykładzie jakoś jej nie widzę. Widzę
@lubielizacosy: Ale to ma nie imprezować bo chłopak jest zazdrosny? Ja nie sprawdzam swojego niebieskiego bo każdy wystawia świadectwo o sobie, i chodzi na imprezy i się bawi i jest ok. Nie ograniczamy się i sobie ufamy, ale gdybym mu się miała tłumaczyć albo obiecywać "nie będę pić alkoholu" to to jest jakieś chore. "Sory niebieski, masz nie pić alkoholu bo mnie zdradzisz" - inaczej - mam straszne kompleksy i nie
@migdalll: Ale tacy są ludzie - są niepewni siebie, a do tego boją się utraty drugiej osoby. Skreślanie człowieka przez tak drobną przywarę świadczy tylko o tym jak bardzo masz go w poważaniu. Gdy się kogoś kocha i chce z nim być, to się wybacza takie pierdoły, a nie szafuje byciem z nim i porzuca, bo był... zazdrosny.

Nie wiem, nie rozumiem Twojego myślenia zupełnie, bo dla mnie wybitnie naturalne jest,