Wpis z mikrobloga

Obejrzalem te bzdury z pns na temat duzej liczby nieruahajcych na 26lvu. Oczywiscie wnioski calkowicie z dupy, jakies #!$%@? o bliskosci czy, ze kobiety wstydza sie swojego ciala. Fakty sa jednak inne, jednak nikt nie chce ich przedstawic bo beda godzic w kobiety. A niestety prawda musi byc obiektywna, i dlatego ja ja napisze. Wzrasta liczba starych nieruchajcych przez olbrzymie wymagania kobiet. Dzis panuje mit mega przystojnych mezczyzn, kobietom sie wmawia, ze jak sa grube to wszystko spoko, zas mezczyzna to musi byc sexy. Co wiecej mezczyzn zmusza sie do niegodnych czynnosci jak podryw. Kobiety wmawiaja sobie, ze tez nie maja latwo ale prawda jest taka, ze nie musza nic robic.

Wielu mezczyzn nie chce badz nie umie uczestniczyc w tej #!$%@? grze w ktorej my mamy pionka i krola a rozowe pelen zestaw figur. Prawda jest taka, ze w 90 procentach przypadkow to mezczyzna inicjuje znajomosc. Wyjatkami sa tylko Chady, Alvaro czy internetowe fejmy vide jak ja na mirkoblogu na przegranych tagach.

Najwieksza brednia w tym reportazu jest to, ze czesc osob chce zwlekac z inicjacja. Sa dwa rodzaje ludzi, incele i prawiczki z wyboru. Wiekszosc to incele. Reportaz jednak w ogole tego nie porusza. Jesli moja wola jest ruchac to czemu nie rucham? Odpowiedz jest prosta bo rozowe maja wymagania z dupy. Nic nie musza robic, graja na poziomie mentally retarded.
#przegryw #tfwnogf #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #takaprawda
  • 60
Normalny człowiek:

No jakoś tak się żyję, robie swoje, mam wystarczające dla mnie niezależnie od potrzeb zaspokojenie socjalizacji, czasem sobie idę się zabawić to i może sobie coś ruchnę, a może nie, ale generlanie moim celem jest sobie zyć pełnią życia niezależnie od benis into vagina to tylko wisienka na torcie, po którym to życiu pełnym życia znajduję osobę kumającą czaczę jak ja i wtedy jest jeszcze lepiej bo jest uczucie, pojawiają
@Domiman: > zakładanie ze wszyscy którzy nie ruchaja maja zaburzenia osobowości

jest w #!$%@? normalnych typów na których dziewczyna nie spojrzy bo cos jej sie #!$%@? ze musi znaleźć chada 11/10 sama będąc najwyżej średnią, ale to facet jest tym złym ( ͡° ͜ʖ ͡°)