Wpis z mikrobloga

@Xava: Zależy. Jak bieda wersja tzn golasek bez niczego to raczej bez problemu. W przypadku jeśli ktoś sprzedaje z comfortami idrivem za 22 tyś to bym się przychylił że 4k to minimum, ale wiadomo kto jak trafi bo można wyrwać perełkę albo chwasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Karbon: Bezproblemowo dasz radę coś znaleźć. Najbardziej bym Ci polecał brać z zagranicy np niemcy większy pewniak niż handlarz itd., ale w polsce też znajdziesz. Na temat silnika 2 litrowego to nie pomogę bo nie znam za bardzo tych silników. Poszukaj jeszcze na grupach na facebook bmw e90 itd.
@Karbon: ja kupiłem za 22k astre h gtc 1,8 140km z 2009. Za te pieniądze to już można wyhaczyc takie auto w super stanie, z fajnym wyposażeniem
Ma pewne mankamenty jeśli chodzi o ergonomie w środku (mało schowków, głupio ustawione miejsce na kubek itp) ale i tak przejechaniu 25k km w pół roku jestem zadowolony.
No i jeszcze dużo pali wiec chcę ja zagazować po ostatnich podwyżkach benziny
@anty-fronda ile Ci pali? :) Mam GTC 1.8 140 km z 2007. Spalanie w mieście 8.8... rzeczywiście jak to w Oplach - lubi cos zaskrzypic, zatrzeszczyc. Bardzo zgrabne, ładne auto i nawet bym polecał :)
Ostatnio przy prędkości powyżej załóżmy 70km/h coś mi skrzypi w zawieszeniu. Skrzypienie zależy tylko i wyłącznie od prędkości. Byłem u mechanika, pytałem po forach i niewiadomo - Ople ponoć tak mają.
@jaboleq93: komputer pokazuje 7,4
jak sam kiedyś liczyłem to mi troszke mniej wyszło ale nie pamietam dokładnie ile wtedy to było i czy napewno to dobrze policzyłem..

Zawsze tankuje na full jak się rezerwa zaczyna świecić.
W zimie po zatankowaniu na full zaświeca sie przy 700km+
teraz mam około 100km zasięgu mniej (opona szersza i klima)

w ogole nie jeżdżę po miescie, to nie wiem jak w takich warunkach.

jak na
@anty-fronda tzn ja wiem ze montuja, kwestia tylko jal ailnik to wytrzyma. Bo sam powoli mysle o tym zeby przestac szukac 2.0T bo jest chyba nierealnym go znalezc i myslalem o 1.8 w wersji 140k w vectrze c. Z tym ze ten silnik w odroznieniu od wersji 122km nie ma czegis w isprzecie i podobno jest to problematyczne. Ewentualnie trzeba czesto jezdzic i sprawdzac/regulowac.