Wpis z mikrobloga

@Nova24 można ale najkorzystniej na pc kupuje się gry w bundlach, steam "wpisz porę roku/święto" sale czy promocjach na gogu. A takiej gry nie odsprzedasz raczej.
  • Odpowiedz
@Nova24: normalni ludzie kolekcjonują gry, a nie jak polaczki cebulaczki zarywają noce w god of łora żeby jak najszybciej wbić platynę i odsprzedać z jak najmniejszą stratą xDD
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Ja to mam w dupie, bo i tak nie gram w żadne AAA, tylko factorio/kerbale itp.

Ale jakby nie musieli na te gry pracować kilka dni, tylko zarobili na to w kilka godzin jak człowiek to by sie nie srali o to.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lubię jak robią się gównoburzę i gdy jest arguemnt, że można na konsoli grać taniej, to jest wyzywanie od biedaczków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak tego argumentu za konsolami nie ma, to są riposty, że ja jeszcze więcej niż 80 zł na grę nie wydałem, a biblioteka steam ogromna, i że ładnie was dymają na tych konsolach takimi cenami. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Nova24: @The_Riddler: poczekajcie na następną generację konsol a też będziecie mieli gry przypisywane do konta. Rynek wtórny gier na konsolach to wrzód na dupie producentów konsol i gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@woleratler Nie będzie bo to się nie opłaca. Sony ma profity z rynku wtórnego w postaci sprzedanych konsol i to się nie zmieni. PC to g---o bo gra przypisana do konta które mogą ci w każdej chwili skasować xD

PC to rak branży, wszystko co najgorsze w branży ma pctowy rodowód.
  • Odpowiedz