Wpis z mikrobloga

@Yrrrr: @jeloneq: @sielkunczik: @raszidq: @mikw:
Nie moje zdjecie, w opisis było info o konkursie ze niby jakis kod byl na wieczku, w sumie we wszystkich kawach konkurs, nwm. Kiedyś byłem e tesco, gdy w laysach bylo mozna wygrac paczkę lub hajs, wszystkie paczki czipsow pootwierane, porozwalane po calym dziale z czipsami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Migmus: @mikw: Ogólnie to tak, są zabezpieczone, ale bez przykrywki są bardziej narażone na uszkodzenie, ogólnie żałosna praktyka, ludzkość cofa się w rozwoju przez takie akcje...
  • Odpowiedz
@raszidq:

ale bez przykrywki są bardziej narażone na uszkodzenie

Więc największe ryzyko uszkodzenia jest podczas kradzieży. Więc mniej opłaca się ryzykować. Z kolei sklep rozerwanej i tak nie sprzeda, a to ich strata, nie klienta. Jest w tym jakaś logika. Ale dość żałośnie bym się czuł robiąc tam zakupy, fakt.
  • Odpowiedz
  • 9
Może to jest "zabezpieczenie" przed złodziejami, którzy później próbują sprzedać kawę za pół ceny, żeby było na flaszkę. Nikt normalny nie kupi od lumpa kawy bez zakrętki.
  • Odpowiedz
@Migmus: chorzy psychicznie w tym sklepie są, przecież kawa traci świeżość jeśli nie jest odpowiednio zamknięta


@raszidq: nie. słoik jest zapięeczętowany sreberkiem na górze tak jak keczupy ale co daje zdejmowanie zakrętki to ja nei wiem
  • Odpowiedz