Wpis z mikrobloga

Jednak myliłem się co do IOTA. Będą spadki, wszystko dziś sprzedałem żeby nie stracić do zera. Bańka pękła i będą tylko spadki, bitcoin też spadnie do kilku dolarów za sztukę, sprzedawajcie póki możecie. Świat kryptowalut to dno i obłuda, zwykłe oszustwo. Scam, piramida i ponzi scheme. Wy sekciarze co myślicie że będziecie milionerami to jedynie długi wam zostaną, bitcoin i reszta jest już skończona. Szkoda jedynie tych ludzi którzy popełnią samobójstwo kiedy dotrze do nich że zostali bezdomnymi bankrutami. Ja się dzisiaj pozbyłem wszystkiego i zaczynam normalne życie. Na dzień dzisiejszy jestem jedynie kilkaset tysięcy w plecy. Myślę ze w ciągu kilkudziesięciu lat spłacę wszystkie długi i ogarnę na starość własne lokum.
#iota #kryptowaluty #bitcoin #biznes #inwestycje
  • 18
@Hometurbator: Mam nadzieje że to żart co właśnie napisałeś. "Myślę ze w ciągu kilkudziesięciu lat spłacę wszystkie długi " Nikt o zdrowych zmysłach nie pakuje w to wszystkich pieniędzy. Jeżeli sprzedałeś to w tym momencie to masz słabą psychikę i nie powinieneś się za to zabierać dla własnego dobra. Rynek krypto, forex itd itp są sterowane przez grube ryby, nie plankton jak my... wie to nawet dziecko. Jedyne co możemy zrobić
@Wildangel: Najgorzej wyszedłem na tym że pod zastaw mieszkania wziąłem kredyt gotówkowy i kupiłem IOTA jak była po 3,6$. Jak była po 1,2$ to sprzedałem i kupiłem bitconnect. Potem dokupiłem po 1$ IOTA też za pożyczone pieniądze od rodziny i dziś sprzedałem ale klucz niechcący udostępniłem na reddicie bo mi portwel nie działał i wszystko mi zginęło i mam teraz balans 0.