Wpis z mikrobloga

Pierwsza setka od ponad 1,5 roku


@hard1: A co to za dziura w jeździe? No i zawijaj z nami czasem - jeździmy też i setki do Puszczy w ramach relaksu w tempie pitu-pitu.
@metaxy: Zachcialo mi sie maratonu, triathlonu i wspinania po gorach, wiec na tak dlugie jazdy juz sil brakowalo.
Ale mam od marca tego roku szose, wiec teraz bedzie latwiej. Cel na ten rok to zlamac 200 km!
@bugg: teraz nie mam jak, ale moge Ci napisac. Najpierw bulwarami na wschod, potem za stopniem Kosciuszko walem az do mostu Wandy. Mostem na poludnie, kolo kosciola skret w lewo i jedziesz przez Brzegi i Grabie do Niepolomic. Okolo 28-30 km liczac od Wawelu i jestes w puszczy.
@metaxy: Kondycja całkiem spoko, tylko ciężko te wszystkie rzeczy jakoś sensownie poupychać, szczególnie, że na dłuższe jazdy mogę sobie pozwolić jedynie w weekendy, a wtedy o czas rywalizują też góry i starty w zawodach.
Ale co tam, jak kiedyś będziecie planować jakieś 100-150 po okolicy, to można wołać ;)
A najlepsze jest to, że czułem się mniej wypruty w domu niż po tych 140 wcześniejszych. Atmosfera i ludzie robią robotę ;)


@ToroToro: Cieszę się, że się podobało.

jak kiedyś będziecie planować jakieś 100-150 po okolicy, to można wołać ;)


@hard1: Wołamy czasem pod #rowerowykrakow. Jest tam też spamlista.