Wpis z mikrobloga

Spamowanko Bitcoina znów się rozpoczęło!
Jednak się myliłem co Jihanka i Rogera, nadal próbują.
Zwróćcie uwagę że teraz kiedy rozpoczął się trend spadkowy a za chwilę będzie fork BCH.
Powtórka, BTC spada, transakcje drogie i naganianie na "lepszego" Bitcoina...
Ciekawe czy powtórzą próbę pompy bcasha?
W najbliższym czasie możemy się spodziewać droższych transakcji, propagandy, oraz wzrostu bcasha.
Radzę wszystkim nie panikować i przygotować się że mogą za chwilę dziać się dziwne rzeczy oraz FUD.
Myślcie trzeźwo, nie panikujcie i nie podejmujcie pochopnych decyzji.

Wykres niezatwierdzonych transakcji w mempoolu.
Nagły wzrost ogromnych ilości transakcji z niskim fee.
Bcashowcy standardowo będą zaprzeczać, jednak jasno widać co się dzieje.

https://jochen-hoenicke.de/queue/#0,2d
#bitcoin #kryptowaluty #bch #shitcoin
Pobierz cyberpunkbtc - Spamowanko Bitcoina znów się rozpoczęło!
Jednak się myliłem co Jihank...
źródło: comment_dBTDBZ6lUAjxZKmd5JKf68dfUOLmNeAa.jpg
  • 20
@cyberpunkbtc: Wszystkim nieświadomym tego co się działo kiedyś polecam mój wpis o BCH a zwłaszcza komentarze, gdzie jest opisane jak to wyglądało jakiś czas temu. Jak Roger przelał swoje 25 000 BTC na konto giełdy i wywołał panikę ludzi sugerując że zamienia je na BCH, czego nie zrobił. Jak Był pompowany BCH botami w 2d 13h wzrost o 507% i jak był spamowany Bitcoin do niedawna transakcjami z niskim fee...

Obecnie
@kamil-wasniewski: @WeselnyGiermek00: @rosiv: @rysiekryszardziom:

Ja tylko przypominam. Bitmain nadal w płatnościach za koparki w BCH czeka na przelew tylko 1h!
W LTC, BTC i USD nie ma takich ograniczeń

1. BCH(Bitcoin Cash),BTC(Bitcoin),LTC(Litecoin) and USD wire payment methods are accepted in this batch.


For BCH payment,please use the exact amount mentioned in your order and complete the payment within one hour. After one hour, the order will expire and
@cyberpunkbtc: Po fakcie to kazdy madry, ale ja wczoraj nie mialem juz sily pisac, ze jestes w bledzie ;)

Wzrost liczby niezatwierdzonych transakcji wynikal ze spadku globalnego hasharte, tutaj to widac -> https://fork.lol/pow/hashrate
Nowe bloki byly wykopywane srednio o 10-20% rzadziej.
Obecnie wszystkie transakcje ludzie puszczaja z bardzo niskim fee, nie ma sie wiec co dziwic, ze wlasnie one nie przechodza gdy siec sie zapycha.
Widac tez, ze wczoraj bylo tylko