Wpis z mikrobloga

Już po półfinałach. Znamy wszystkie występy na żywo, więc czas uruchomić wykopowe głosowanie #wykopwizja. Proszę o zostawianie w komentarzach Waszych TOP10 tegorocznego konkursu #eurowizja
Typować można także państwa które odpadły w półfinałach. Przyjmijmy, że nie typujemy Polski!
Za jakiś czas (może tydzień) gdy już wszyscy zostawią swoje zestawienia podliczę głosy i zobaczymy jak zaprezentuje się wykopowa tabela wyników #eurowizja2017

Punkty według eurowizyjnej punktacji:
1.miejsce – 12 punktów
2. - 10
3. - 8
4. – 7
5. – 6
6. – 5
7. – 4
8. - 3
9. - 2
10. - 1

Jeśli ktoś nie widział któregoś występu polecam zapoznać się w obu wersjach teledyskowej i live.
Playlista z wszystkimi teledyskami:
https://www.youtube.com/watch?v=OxhC7onQkPI&list=PLmWYEDTNOGUKg6BT9FOIQy8y17NBCxoQp
Playlisty z wykonaniami na żywo:
https://www.youtube.com/watch?v=1CUwlpqUuvA&list=PLmWYEDTNOGUKme_oW2nI9UHDPfwWmxZ5s
https://www.youtube.com/watch?v=BrKpMOy02-c&list=PLmWYEDTNOGULABTSPnggLO0N3olvNcf5G

#esc #eurovision #muzyka #orzechmistrz #portugalia
benq9 - Już po półfinałach. Znamy wszystkie występy na żywo, więc czas uruchomić wyko...

źródło: comment_rkWnKYieH8Md24K6HvTdDqqz42eUjZbB.jpg

Pobierz
  • 79
1. Włochy (12p)
2. Szwecja (10p)
3. Izrael (8p)
4. Bułgaria (7p)
5. Cypr (6p)
6. Estonia (5p)
7. Ukraina (4p)
8. Węgry (3p)
9. Czechy (2p)
10. Mołdawia (1p)

Bardzo wyrównany rok... Chciałabym jeszcze wyróżnić chociaż jednym punkcikiem Austrię i Danię, ale nie da się niestety :c
Polecimy Eurowizyjnie. Po części.

Dobry Wieczór @benq9, jak się bawisz? Dziękuję za wspaniałe show! Oto wyniki mojego głosowania.

1 punkt dla Niemiec (Germany one point, Allemagne un point)
2 punkty dla Włoch (Italy two points, Italie deux points)
3 punkty dla Hiszpanii (Spain three points, Espagne trois points)
4 punkty dla Albanii (Albania four points, Albanie quatre points)
5 punktów dla Danii (Denmark five points, Danemark cinq points)
6 punktów dla
@benq9:
1. Cypr
2. Włochy
3. Francja
4. Ukraina
5. Węgry
6. Bułgaria
7. Izrael
8. Szwecja
9. Albania
10. Irlandia

@4d1n: Ale jak to tak bez potrzymania w napięciu? Po przywitaniu powinieneś był odczekać parę godzin z zamieszczeniem swoich wyników albo wstawiać kolejne miejsca co pół godziny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@benq9: O, o, o <3
12 punktów dla Estonii, nie jest to muzyka którą się słucha na codzień, dla mnie naprawdę ciekawe doświadczenie muzyczne.
10 punktów dla Bułgarii, chociaż ta laska jak dla mnie wygląda strasznie, to Bones słucham prawie codziennie :D
8 punktów dla Cypru za niesamowity OGIEŃ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7 punktów dla Czech, po raz pierwszy w historii dali coś z czym wylądują
12 pkt Albania ( proszę się nie czepiać, uwielbiam Eugenta, wokal na żywo mnie zachwycił)
10 pkt Austria
8 pkt Litwa
7 pkt Cypr
6 pkt Dania -uwielbiam brodaczy i myślę nad przeprowadzką do Danii (ʘʘ)
5 pkt Izrael
4 pkt Irlandia
3 pkt Francja
2 pkt Holandia
1 pkt Ukraina
Topka zrobiona na spontanie ale mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam. Ogółem dużo utworów mi się