Wpis z mikrobloga

Dzieciaki wiedzą, że jak ktoś zaczyna się bić na korytarzu, to mają natychmiast to zgłaszać do nauczyciela dyżurującego, albo do mnie do sekretariatu.
Kisnę za każdym razem jak to robią, bo wpadają wtedy rozpędem w drzwi, wypieki na twarzach, podnieceni, ucieszeni i krzyczą do mnie z niemalże łzami radości w oczach:
- BIJĄ SIĘ!!

Więc najpierw muszę opanować wewnętrzne i wylewające się na moją twarz "xD", a potem lecę je rozdzielać i od razu na dywanik do dyrektora :D
#dzieci #szkola #pracbaza #heheszki
  • 102
  • Odpowiedz
Po to właśnie się ich bierze "na dywanik", żeby tłumaczyć dlaczego takie zachowanie jest złe. Zwykle rozumieją i przepraszają.


@emilkos8 robiłem z kolegami tak samo w podbazie, a później konczylismy za garażami XD
  • Odpowiedz
  • 1
@emilkos8 to wyślijcie tego agresywnego do ośrodka zamkniętego jak tego Rafonixa wysłali. A nie biernie patrzcie jak robi z chodzenia do szkoły piekło innym dzieciom.


niestety to nie jest takie proste, na zmiane szkoly musza sie zgodzic rodzice :)
  • Odpowiedz
@emilkos8: "lecę je rozdzielać i od razu na dywanik do dyrektora :D"
Mam nadzieję że nie robicie tak jak zawsze się robiło czyli ofiara dostaje taka sama karę jak agresor i na odchodne rade: nie reaguj to im się znudzi :)
  • Odpowiedz
Pamiętam jak w podstawówce nas uczyli, że jak jesteśmy świadkiem przemocy to wystarczy powiedzieć "Stop! Przestańcie!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapamiętajcie tę zasadę w razie jakby jakieś Sebastiany was napadły w ciemnym zaułku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emilkos8: "Wniosę jutro dwie słodkie bułki do szkoły, ale mówię Ci to bo mi tego nie udowodnicie."
I wniesie, ale w brzuchu bo zje przed wejściem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz