Wpis z mikrobloga

Dzieciaki wiedzą, że jak ktoś zaczyna się bić na korytarzu, to mają natychmiast to zgłaszać do nauczyciela dyżurującego, albo do mnie do sekretariatu.
Kisnę za każdym razem jak to robią, bo wpadają wtedy rozpędem w drzwi, wypieki na twarzach, podnieceni, ucieszeni i krzyczą do mnie z niemalże łzami radości w oczach:
- BIJĄ SIĘ!!

Więc najpierw muszę opanować wewnętrzne i wylewające się na moją twarz "xD", a potem lecę je rozdzielać i od razu na dywanik do dyrektora :D
#dzieci #szkola #pracbaza #heheszki
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@emilkos8 nie rozumiem co i komu starasz się tłumaczyć. To jest wykop. Eksperci. Jak się wykopkom dzieci będą rodzic i dorastac to dopiero będzie śmiechu.
  • Odpowiedz
Chcę Ci tylko pokazać, że to nie jest proste tak po prostu przenieść dziecko do innej szkoły. W dodatku takie ze stwierdzoną niepełnosprawnością.


@emilkos8: ja wszystko rozumiem... ale to wyżej nie daje rady.

Czyż nie istnieją takie instytucje państwowe powołane właśnie SPECJALNIE m. in. w tym celu, aby wspierać NIEPEŁNOSPRAWNE
  • Odpowiedz
@emilkos8 to jak się nic nie da zrobić to może poradzić dzieciom które gnebi, żeby się zebrały i zapoznały go ze swoim butem? Teraz udaje butem ale jak pozna demokrację i rządy większości to myślę że nawet będąc debilem zrozumie.
  • Odpowiedz
Jprdl, ilu tu mamy specjalistow i pedagogow... na sile podrzucanie wbrew woli dyrektorow dysfunkcyknych dzieci zamiatajac problem pod dywan i tworzac getta w szkolach, przyzwalanie na przemoc w panstwowej placowce oswiatowej, nazywanie reagowania na przemoc w tejze konfidenctwem i ciotowatoscia... rany boskie co za zaglebie elokwencji...
  • Odpowiedz
Jakie postępowanie, poza rozmową i tłumaczeniem mu że bicie jest złe, zaleciłbyś w tym przypadku?


@emilkos8: po prostu trzeba zastosować bezstresowe wychowanie jak zalecają eksperci
Stresu nie ma ale za to jest #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stassma: O, odezwał się prawilniak stadionowy. Przecież te dzieciaki mogą sobie zrobić krzywdę, może bijące się dzieci to efekt nękania. Dlaczego tego nie zgłaszać? Bo masz jakieś zryte post-PRLowskie pojęcie na temat donoszenia służbom, w celu zaprowadzenia porządku publicznego?
  • Odpowiedz
@stassma: I bardzo dobrze. Społeczeństwo powinno reagować na objawy przemocy. Dzieci się powinny uczyć by zgłaszać takie rzeczy, w innym razie nadal Polacy będą odwracać głowę, gdy ktoś kogoś bije na ulicy.
  • Odpowiedz
@stassma: prawie 600 plusow za najwieksza glupote na wypoku xd gratulacje , pozniej chodza takie dzieci i krzycza hwdp, smierc konfidentom albo “czekamy na ciebie bracie jeszcze 2 miesiace”
  • Odpowiedz