Wpis z mikrobloga

@tymczasowe_konto333: Ciekawe czy dało by się wcisnąć że to żydowski spisek ( na pewno znajdę jakiegoś żyda w zarządzie firmy robiącej szczepionki ) by chrześcijańskie dzieci zarażać hodowanym na płodach z aborcji autyzmem.

Dobra właśnie mi się przypomniało że wierzą że za "falę" osób lgbt odpowiada fakt że wszczepiają chłopcom kobiece dna, a dziewczynką męskie i sam sobie odpowiedziałem na pytanie
  • Odpowiedz
@Aeny Wszystko da się im wcisnąć, nawet najbardziej kosmiczny kit. Nie zapomnij, że spora część dodatkowo wierzy, że tymi szczepionkami ich bikfarmy cipują ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: Ależ stanowisko kościoła na temat szczepionek jest znane, nawet te które są hodowane na liniach komórek z adoptowanych płodów są akceptowalne. Problem w tym że przeciętny kowalski itp itd nie zna stanowiska Elio Sgrecciego, a raczej kieruje się zeznaniami np takie tłuka co u nich na parafii siedzi a od których raczej należy oczekiwać pewnej "powagi" w związku z faktem że posiadają zaufanie publiczne z racji piastowanego stanowiska.
  • Odpowiedz
@przecietny_fizylier:

Reprezentant tej instytucji na zdjęciu powyżej zobrazował nam owo wystarczająco dokładnie.


Jedyne co ty obrazujesz to absolutną ignorancję. Szeregowy ksiądz nie jest władny zmieniać stanowisko Kościoła. Ten ksiądz jest ignorantem i to was akurat łączy.
  • Odpowiedz
@Aeny: Mnie najbardziej śmieszy to, że osoba która to pisała sama jest ochrzczona i na 90% sama ochrzci dziecko, bo rodzina, bo tak wypada, bo na wszelki wypadek gdyby Bóg jednak istniał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Paul_Proteus: to tak, jakby była następująca sytuacja - ksiądz dyma dzieci, my mowimy, że to pedofil i że znów coś takiego w kościele a Ty odpowiadasz, że dymanie dzieci jest niezgodne z doktryną. No może i jest ale zarówno w przypadku szczepionek jak i dymania dzieci jak widać księża mają doktrynę w dupie.
  • Odpowiedz
zanim zaczniesz powtarzać takie bzdury, poznaj chociaż stanowisko Kościoła wobec szczepień i szczepionek. xD


@Paul_Proteus: @agaja @meres Jakie bzdury powtarzam? Ja niczego nie powtórzyłem, skomentowałem to co powiedział ksiądz, nie mówiłem o stanowisku Kościoła jako instytucji, chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego komentarza.

Ja odpowiadam na zarzut "KK mówi to i tamto", co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paul_Proteus: no i co z tego, że mówi to i tamto? To tak jak Związek Radziecki, który mówił że u nich jest dobrobyt i pokój i szczęście. I też jak bym zobaczył ludzi w kolejkach, biednych, głodnych to bym powiedział - u ruskich jest syf, bieda i masakra a Ty na to: "ZSRR mówi że jest pokój szczęście i dobrobyt". I co z tego że mówi, skoro to w obu
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: W porządnej korpo firmie od takich rzeczy jest dzial PR. Jesli szeregowy pracownik zaczyna #!$%@? glupoty to bierze sie go na bok i mowi, ze jak nie zamknie swojej jadaczki to mu dowala milionowe kary z umowy. Dzieki temu przewaznie na zewnatrz jest jednolity obraz.
W KRzK jednolitego obrazu nie ma i czasem nie wiadomo co jest oficjalnym stanowiskiem, a co nie. Nawet sama gora ma z tym problem.
  • Odpowiedz
@Waspin: To tak jakbyśmy napisali pod komentarzem o księdzu pedofilu "potem dzieci skrzywdzone przez księdza cierpią całe życie", a przychodzi @Paul_Proteus i mówi "zanim zaczniesz powtarzać takie bzdury, poznaj chociaż stanowisko Kościoła wobec pedofilii".

Inna metafora: jakbym skomentował nauczyciela przyrody z roznoszącego plotki o szczepionkach, że jest to złe, bo dzieci słuchają takiego nauczyciela, jak i rodzice, to Paul Proteus powiedziałby wtedy "zanim zaczniesz powtarzać bzdury, zapoznaj się z
t.....3 - @Waspin: To tak jakbyśmy napisali pod komentarzem o księdzu pedofilu "potem...

źródło: comment_JwfkGXANqimEt9a7U1brjAfuwakmiM1u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tymczasowe_konto333:

Ok, więc faktycznie miało tu miejsce nieporozumienie, bo wziąłem Cię za autora również kolejnego wpisu. Więc tak: chodzi mi o to, że KK popiera szczepionki i szczepienia, a ten pan ksiądz wygłasza te swoje tezy jako owoc własnej głupoty i ignorancji, a nie doktryny.

Podsumowując, takie stanowisko jest wyjątkiem, a nie regułą.
Jeśli niesłusznie uznałem, że próbujesz udowadniać, że jest na odwrót, przepraszam i zwracam honor.
  • Odpowiedz