Wpis z mikrobloga

Witam, jest jakaś szansa, że w tym roku spadną trochę progi i sie dostane z wynikami z matmy rozszerzonej na poziomie około 60% i z angielkoiego rozszerzenia około 66% na informtyke na UWR?
jakie polecacie jeszcze inne uczelnie? myślałem nad UJ
#uwr #studbaza #studia #informatyka
  • 28
@Kubisuss: Jutro mam mature z informatyki, ale wszystko stawiałem przede wszystkim na matematyke, a na infe trochę brak czasu było juz na nauke. W sensie całego tego excela i accesa.
@Kubisuss: Studiujesz tam obecnie? To prawda, że niby ta uczelnia "łamie prawa studentów"? zdanie zasłyszane od znajomego.
Co do progów to duży wpływ bedzie pewnie na to miała zmiana sposobu finansowania uczelni.
Rzeczywiście jest takie oblężenie teraz Uwr, że rok temu próg skocył z 150 na 204?
@Kubisuss: możliwe ze może troche zostaną zaniżone progi na wszystkich uczelniachw tym roku ze względu na to, że powiedzmy "nie dopasowali zadań na 180 minut" na matmie. Ile lat temu rekrutowałeś?
@Kubisuss: Słyszałem dwie sprzeczne opinie na temat studiów na uwr. Pierwsza to że jest wystarczają czasu by nawet pracować a druga, że trzeba ostro zakuwać by zdawać. Jak ty uważasz?
@Kubisuss: Fajnie, że w końcu kogoś spotkałem kto tam studiuje. Mam już tylko ostatnie pytanie do ciebie. Wieszmoże czy były rekrutacje dodatkowe (uzupełniające) rok temu po głównej? na internecie nic nie znalazłem takiego.