Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto piszę, że wykopki mają ból dupy bo lordoza zarobił dziś "3koła" a tak realnie viva la fiesta bo Rafonix się kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°), dziś pierwszy raz więc wiadomo było, że będzie boom ale jak będzie dalej siedział na dupie i udawał grzecznego chłopca który robi omegle/pogadanki z widzami/telefony i tak w koło to zginie śmiercią naturalną bo na tubie takich streamów jest masa, bo to najprostszy hajs, więc albo się skończy na dymach przez co ten człowiek się będzie ponownie upokarzał przed kamerką na co liczę, albo studnia pieniędzy wyczerpie się szybciej niż lordozie się wydaje
#danielmagical #rafonix #gownowpis #patostreamy
  • 16
@Itachi_Uchiha_420: Rafonix stoi przed trudną decyzją. Niby nie chce się narażać społeczności dlive (jaka jest, taka jest ale ma też mocnych graczy) ale z drugiej strony wie, że nie może jeść lodów i głaskać widzów co stream. Pisałem wcześniej, że za kilka miesięcy będzie rozpierdziel. Jak to rozegra z głową. Niemniej jednak, jak widzę jego ekscytację pierwszym streamem, to zapewne nabierze zgubnej pewności siebie, która może zgubić go wcześniej niż myśli.
sytuacja identyczna jak z rafatusem, z tym, że rafatus miał prawdziwych widzów na SU, a lordoza ma viewboty na dlive. I jak skończył rafatus każdy wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kaziu112: Błędnie oceniasz lordozę przez pryzmat prezesa czy tucznika. Rafonix ma posłuch u dzieci i jest bardzo lubiany, w przeciwieństwie do azora i grubasa, którzy są chyba najbardziej znienawidzonymi personami na YT.
@polaczyna: A to zazwyczaj zależy wyłącznie od tego na kogo jest największa nagonka, Rafatus srał do miski a Tucznik regularnie robi w #!$%@? widzów więc są ciśnięci regularnie ale pierwsza większa nagonka na lordoze i to on przez jakiś czas będzie wrogiem dzieci numer 1 które są chorągiewkami potem magiczny coś #!$%@? i tak w koło
Rafatus srał do miski a Tucznik regularnie robi w #!$%@? widzów więc są ciśnięci regularnie ale pierwsza większa nagonka na lordoze


@Itachi_Uchiha_420: Ano widzisz, Rafonix też nie raz leciał w #!$%@? ze streamami i jakoś nikt go nie karał, czy cisnął. Po prostu od grubasa i azora oczekuje się o wiele więcej, niz od lordozy.
@polaczyna: bo od lordozy nie ma już czego oczekiwać, on sam skierował swój content do podstawówki i chciał się odciąć od 'pato' ale cały czas jest na językach ludzi ze względu na swoje stare wybryki, niepotrzebnie, prawda jest taka że jakby grubas nie zadeklarował się z tym dlivem, kompletnie olał temat lordozy, przemilczał, to rafonix za miesiąc, dwa by już cienko pierdział czyt. 500 widzów, bo nie ma sobą nic do
@deer_deer: dla straszej, chodzi mi o to że wiesz, ja wracam sobie z pracy mam nawyk odpalenia sobie jutubka, nawet jeżeli nie wiem co chcę tam zobaczyć, nie sądze żeby ludzie od tak wchodzili sobie na dlive'a, ludzie czy tam dzieci, może na początku, z czasem coś nowego zacznie dziać się gdzie indzie i zapomną o dlivie, chyba że właśnie tak jak mówię, wszyscy zlecą się tam za nim, to inna
bo nie ma sobą nic do zaoferowania dla starszej widowni


@yinyang: Ale zrozum że on nie potrzebuje już starszej widowni. Nawet teraz kończąc live pytał się czy widzowie już mają wolne od szkoły, bo nie wie o której odpalić. Dodatkowo przypomniała mi się sytuacja, gdy w styczniu poszarpał się z zakolakiem, Na czacie YT dzieciarnia stanęła wtedy murem za Adasiem i cisnęli Lordozę, natomiast na wykopie zupełna odwrotność, koneserzy dymów pieli
@polaczyna: no masz rację, ale ciągle ma tą starszą widownię która powinna go olać a cały czas liczy na jakiś comeback, gruby też nakręca na niego hajp, niepotrzebnie, wiesz o co chodzi, ten dlive ma naprawdę poucinane zasięgi załóżmy czysto hipotetycznie że masz armię 4000 oddanych małolatów, ilu z nich może zostać załóżmy po roku ? będą się systematycznie wykruszać z przyczyn czysto naturalnych, kążdy małolat dorośnie spojrzy kiedyś w lustro