Wpis z mikrobloga

@eXquisit:

Wybór padł jednak na japońca.

Czekam aż wpadną tu mentalne janusze i napiszą Ci jakiego passata z jakim wyposażeniem byś miał za te pieniądze, i jak bardzo niepraktyczne jest to auto ( ͠° °)

@eXquisit: Nawet nie wiem, jakie inne samochody brałeś pod uwagę, ale wszystko byłoby lepsze od pseudosportowego wozidła z kołami od Priusa, słabiutkim silnikiem i designem, który nie umywa się do japońskich klasyków.
Nie chcę hejtować, czy zabierać komuś przyjemność z zakupu samochodu, ale po prostu za każdym razem widząc ten model, zastanawiam się, dlaczego właściciel chciał akurat na niego wydać swoje pieniądze.
A na koniec i tak zbijam pionę za usportowiony
@SalatkaJarzynowa: XDDD A Ty co byś zmienił w GT86? Chcę wiedzieć, czy minusy, o których mówią właściciele są podobne :)
@Vanni: XDDDDDDDDD Dokładnie, ale koniec końców wszystko się sprowadza do tego, czego oczekujesz po samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od całej rodziny musiałem słuchać, że kupiłby se audi a3 15-letnie, dobrze jeździ i tanie, a co to wymyśla znowu za sportowe ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eXquisit: jeszcze jestem ciekaw jak się tym parkuje na chodnikach albo przejeżdża przez progi zwalniające. prześwit niby nie taki mały ale znowu chyba przód wystaje więcej niż w standardowych autach.
w każdym razie leci do ulubionych i będę pytać za pół roku xD
@eXquisit: Wincyj koniów xD silnik w okolicach 300 koni byłby na bardziej adekwatny do wyglądu, ale kupując GT wiesz, że to nie jest mistrz wyścigów ze świateł. Kwestia przyczepności-z tym trzeba się liczyć i mieć na uwadze zwłaszcza przez pierwsze 2 miesiące i w każdym deszczu, ma tendencję do buksowania na mokrym asfalcie. No i 3 osoby jechały ze mną trasę Krakow-Żywiec i z powrotem ale miały termin już do ortopedy
@eXquisit: teoretycznie można sfazować ranty tarcz i ich obrębienia ale traci ma tym ich trwałość, trzeba przywyknąć piszczą we wszystkich GT. Nie wiem jak u Ciebie czy to kwestia jeszcze nie sprawdzonej awarii ale światła w trybie auto to porażka-nie można regulować podświetlenia kabiny