Wpis z mikrobloga

@Drail: Na mniejszych obrotach rzeczywiście brakuje momentu, ale trzeba uważać z prędkością, bo auto rzuca się w oczy i tajniacy często 'zapraszają' do ścigania się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do sprintu z pewnością można by znaleźć lepsze auto, ale całokształt i napęd na tył z nawiązką to wynagradzają.
@Krajpto: Znaczkami xD Z tego, co wiem, to BRZ jest lepszy do jazdy na torze, bo ma trochę zmienione zawieszenie w stosunku do GT86

@Drail: Może dopiero teraz zacząłem zauważać, wcześniej za słaby samochód miałem na ściganie się XD
A czym jeździsz?
@waletowy: Wszystko zależy od tego, czy będziesz chciał zwracać na siebie uwagę w mieście - zabawa oraz głośność zaczyna się od 5-6k rpm, ale wtedy też spalanie chwilowe będzie strasznie duże. W mieście staram się nie przesadzać i wychodzi koło 10-11. Jazda baardzo eko to pewnie z 8-9. W tej chwili spalanie średnie 8.1.
Tyle, ile mogłem, to się dowiedziałem, choć pewnie i tak to będzie dopiero mała część wszystkiego o
@Drail: Zgadzam się, i też raczej brałbym w lepszym stanie technicznym, tym bardziej, że nie są to już 2-3 latki ;)
@bagi1: Jedyne prawilny PAŁER ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem szczerze, że wolę go jako 4-osobowe coupe (to cztero trochę na wyrost xD, 2 + 2 karły/dzieci XDDD, ew. dla wykopowego BIG BOYA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pomaranczowazielonka: Witam i gratuluję