Wpis z mikrobloga

@Aiween: call to arms jest przegięte, ponadto inne nerfy się szykują. Nawet nad zmianą hero power w odd się zastanawiają. Zawsze będzie coś mocnego, a jak druid na tauntach będzie zbyt mocny to zapewne warrior go skontruje tym tauntem co tworzy bestie dla przeciwnika, czy to inny deck. Jeżeli chodzi o spiteful to także tam się nerf szykuje, jednakże zobaczymy.
@dante60-3: Zobaczymy w takim razie co wymyślą. O dziwo teraz bardzo ciekawie gra sie w wildzie co mnie mocno zaskoczyło. nie jest już tak że jest 5 deckow takich samych tylko conajmniej kilkanascie porownywalnych z 4 rozne typy paladynow, bardzo mocny szaman i druid do tego z 2 rozne typy lockow, mag i rogue - tak zbalansowany wild nie byl od bardzo dawna.
@Aiween: nigdy nie grałem wilda, wyłącznie jak jakiś dziwny quest miałem, a tak to kojarzę wild z priestem, który co turę wskrzesza 8/8, 10/10 oraz czterema gigantami w 5 turze u warlocka, czy to huntera :) chociaż togwaggle druid jest tam grany, więc może kiedyś w standardzie także będzie, a tak narzekałem, że trafił się z paczki