Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem jak sobie poradzić, ostatnim miejscem na którym szukam pomocy jest wykop. Mam 19 lat, przez 2 lata byłem z dziewczyną z którą chodzę do klasy, teraz kiedy nie łączy nas związek jest bardzo ciężko skupić się na lekcji czy nawet nie denerwować na przerwie. Brzmi jak głupota, ale kiedy ma się to dzień w dzień to idzie oszaleć, tym bardziej biorąc pod uwagę w jaki sposób związek się zakończył. Jak sobie poradzić? Jak tego nie przeżywać, jak nie myśleć o niej jak 8 godzin bez przerwy ją widzisz i jak przestać kochać taką osobę? Z góry dziękuję.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
limak: ja mam dziecko z byłą kobietą i gdy ją widzę biorąc do siebie mojego syna mam to samo, tęsknota, ból i smutek. na niczym się nie mogę skupić gdy się widzimy. czas leczy rany, bardzo wolno to działa ale działa. musisz przyjąć do świadomości fakt, że ten rozdział już jest zamknięty i czas szukać innej kobiety, ona niech sobie będzie elementem otoczenia. znajdź sobie zajęcie na przerwy między lekcjami a
Też tak miałem: Tylko ucięcie kontaktu i czas. Usunąć ze znajomych na fb, usunąć WSZYSTKIE zdjęcia, numer telefonu, maile, smsy, pozbyć się każdego przedmiotu, którzy przypomina o niej i jeśli jest to maturalna klasa, to reszta z głowy, jeśli nie jest, to trzeba zmienić przynajmniej klasę, a najlepiej szkołę. Tylko całkowite odcięcie się działa, nic poza tym. Od momentu jak jej nie będziesz widział i nic nie będzie o niej przypominać,