Wpis z mikrobloga

wpadłem na pomysł jak rozwiązać wszelkie problemy naszego kraju w ciągu ok 25 lat
Sprowadzamy gigachada do naszego #!$%@?łka, obietnicą że może ruchać ile wlezie, znaczy dla niego to i tak bez różnicy bo i tak to robi, ale żeby nie brzmiało że nie darmo hehe
wystarczy że ten samiec superhiperalfa znajdzie się na terenie naszego kraju i już każda polka nawet na chodniku mu się odda, ale dla zwiększenia efektywności procesu podstawiamy mu tylko w wieku reprodukcyjnym, po takim dajmy miesięcznym tourze po kraju, większość kobiet będzie zapłodniona wspaniałej jakości nasieniem GIGACHADA i po 9 miesiącach rodzą się fantastyczni samce alfa, nawet z najgorszymi karynami powstaną ponieważ geny GIGACHADA są tak silne i dominujące, po 20 latach będziemy mieli kilka milionów nie dość że ultraprzystojnych, to jeszcze ultrainteligentych, samców co najmniej ALFA , będą to najwybitniejsi mężowie stanu, lekarze, inżynierowie, politycy, naukowcy, którzy poprowadzą Polskę do największego rozwoju w historii, takiego jaki jeszcze nie miał miejsca, więc żadne pińćset plusy czy podatki to tego nie doprowadzą
za pomysł żądam 1 miliona euro (to i tak mało przy potencjalnych zyskach) oraz posady wicepremiera w rządzie (1 więcej nie zrobi różnicy)
I takim sposobem w ciągu ok 20 lat Polska staje się potęgą na skale światową

#wygryw #polska #gigachad
M.....k - wpadłem na pomysł jak rozwiązać wszelkie problemy naszego kraju w ciągu ok ...

źródło: comment_jtg3ubQ7BWtnKBvMODB4cOqOLFHUIwBB.jpg

Pobierz
  • 41
@Marky_Mark: Polska jest już nie do odratowania, geny Januszy i ich młodych stulejarzy są zbyt mocne, a w komplecie z państwem opiekuńczym, daje to nam wysyp przegrywów, tu nawet GIGACHAD™ by nie pomógł. Mój plan jest taki:
Najpierw robimy pierwszą część twojego planu, czyli produkowanie jak największej ilości małych GIGACHADÓW™, za pomocą samca rozpłodowego typu GIGACHAD™. Ale, zamiast pchać się z nimi do Polski, tworzymy odizolowane miasto-państwo, ( lokalizacja
@Marky_Mark nie wypali, zbyt duża ilość GIGACHADÓW zachwieje środowisko, kobiety będą odbijane od jednego Chada do drugiego, zaczną o nie walczyć a posiadając takie same siły prędzej czy później się powybijają ()