Wpis z mikrobloga

Skrót Google I/O na dole.
Może kwestia tego, że ufam bardziej Google niż Facebookowi jeśli chodzi o prywatność jest taka, że w obu przypadkach wiem, że w dużej częsci zrzekam się prywatności, ale o ile FB wykorzysta to do serwowania samych reklam, o tyle Google wykorzystuje te dane do dużego postępu w rozwoju AI + w zamian serwują mi świetne produkty zupełnie za darmo (w sensie pienionszki). Ja wiem - Google i tak spienięża dzięki temu moje dane, ale za to oferuje innowacyjne produkty i w cholerę zaawansowane technologicznie.
Trochę to wszystko creepy, ale taka będzie niedługo rzeczywistość, więc co poradzić xD

#google #android #technologia #ai
Reepo - Skrót Google I/O na dole.
Może kwestia tego, że ufam bardziej Google niż Fac...
  • 2
  • Odpowiedz
ale o ile FB wykorzysta to do serwowania samych reklam, o tyle Google wykorzystuje te dane do dużego postępu w rozwoju AI + w zamian serwują mi świetne produkty zupełnie za darmo


@Reepo: To nie do końca jest prawda, bo Facebook ma bardzo duży wkład w rozwój AI, a można nawet zaryzykować stwierdzenie, że większy niż Google. Chociażby przez to, że mocno rozwija bibliotekę Pytorch, która zaczyna dominować środowisko deep learning
  • Odpowiedz