Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na onion ringsy - łatwą i klasyczną amerykańską przekąskę typu fast-food. Wygrały one głosowanie jakiś czas temu zdobywając prawie tysiąc głosów.

Krążki cebulowe są bardzo łatwe i szybkie w przygotowaniu. Nadają się do jedzenia same jako przekąska, lub jako dodatek do jakiegoś większego dania, np. hamburgera czy kanapek z pulled pork na które przepis prezentowałem jakiś czas temu. Oczywiście jak chyba cała kuchnia amerykańska są dość kaloryczne, uważam jednak że mogą być ciekawym urozmaiceniem i warto spróbować zrobić je przynajmniej raz.

Mam nadzieję, że przepis przypadnie Wam do gustu, będzie smakował i urozmaici Waszą kuchnię. Jak co tydzień czekam na zdjęcia waszych potraw w tagu gotujzwykopem (oznaczajcie mnie ;)!

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

W przyszłym tygodniu będzie prawdopodobnie przepis na węgierski gulasz, który wygrał głosowanie jakiś czas temu. W ankiecie wybieramy jaki przepis ma być kolejny ;)

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
_______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
Pobierz MG78 - Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na onion rin...
źródło: comment_V3e7Euo8i70CxqN7FApOFvEIaQA3i4B4.jpg

Co za dwa tygodnie?

  • pasteis de Natas (Portugalia) 5.9% (221)
  • focaccia (Włochy) 8.4% (314)
  • bryndzové halušky (Słowacja) 10.4% (387)
  • sis kebab z kurczaka (Turcja) 20.6% (768)
  • zupa cebulowa (Francja) 24.4% (909)
  • creme brulee (Francja) 7.4% (277)
  • burek (Bałkany) 8.0% (300)
  • chleb bananowy (USA) 12.6% (472)
  • coś innego 2.3% (84)

Oddanych głosów: 3732

  • 109