Wpis z mikrobloga

Mirkowie historia jest taka, że wyrzucili mnie dzisiaj z roboty (#uk) po przeprowadzeniu rutynowego testu na zaw. narko. w ślinie.
Test mi zrobili o 12 w południe ( w zasadzie dwa bo pierwszego balem się nasączać śliną i tylko trzymałem w zębach - oddałem suchy i corrupted, ale za drugim już się #!$%@? namoczył i zmiekł to wiedziałem że coś się nagrało. a że ostatniego bolka paliłem po pólnocy to tu się nie spodziewałem rewelacji (THC), ale ku mojemu zdziwieniu pozytywny wyszedł również na Benzodiazepines(BZO) oraz Buprenorphinum (BUP)
No babeczka jak i ja bylismy mega zaskoczeni, pytała czy biore heroine hehe (nieśmieszne) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I tu moje pytanie, czy wiecie może skąd we mnei takie substancje skoro ostatni twardy narkotyk zarzyłem z miesiąc temu?
Jadłem w nocy cholinex na gardło - może to to?
#narkotyki #test #oviron #narkotykizawszespoko #wykopjointclub #benzodiazepiny #opiaty #papa #pracbaza #bezrobocie

  • 9
@elementarz1 a jest tam kodeina w tym cholinexie? ogólnie takie testy sa #!$%@? bo ale benzodiazepiny ci nie powinny wyjsc mimo wszystko jak nie masz z tym kontaktu, powinni cie na badania krwi wziac