Wpis z mikrobloga

@Midnight_MindDriver: No właśnie ten fakt chwalenia się na fejsiku czymś takim jest rakowy. Gdyby mój syn coś takiego zrobił...Powiedziałbym, żeby unikał walki jeśli może jednocześnie po cichu zbijając z nim grabę, że sobie poradził ale na pewno nie chwaliłbym się tym na fejsie.
  • Odpowiedz
Gdyby mój syn coś takiego zrobił...Powiedziałbym, żeby unikał walki jeśli może jednocześnie po cichu zbijając z nim grabę, że sobie poradził ale na pewno nie chwaliłbym się tym na fejsie.


@nn1upl: Dokładnie tak, ze swojego doświadczenia życiowego wiem (czego sam unikałem bo tak uczyli), że lepiej dać komuś w #!$%@?ę i mieć spokój na jakiś czas. Konsekwencje prawie z tego zerowe (pogrożą palcem i najwyżej siniaka będzie miał), a nikt
  • Odpowiedz
No i szczególnie w tych tematach na temat tego jak to bicie jest złe, mają do powiedzenia najwięcej kobiety, które takich sytuacji w życiu nie miały xD
  • Odpowiedz
najlepszą formą rozwiązywania konfliktów jest agresja fizyczna... Świetnie.


@WesolySromek: Najlepszą formą odpowiedzi na agresję fizyczną jest agresja fizyczna, a nie tłumaczenie komuś kto przed chwilą wybił ci zęby, że źle postąpił. Masz ty w ogole jakiś rigcz, cipeuszu?
  • Odpowiedz
Też spora nadinterpretacja, bo prócz lakonicznego "facet musi być facet" autorka nic takiego nie wspomina, a wręcz uogólnia stwierdzeniem "ktoś".


@Midnight_MindDriver: Masz coś z deklem człowieku jak w tym karyńskim bełkocie nie potrafisz dostrzec jak upośledzone są metody wychowawcze mamuśki tego dziecka. Bo to, że dziecko ugryzie inne jest normalne. To, że ktoś jest z tego powodu dumny i pochwala 'samoobronę' w żłobku, jest oznaką #!$%@? umysłowego i sebixizmu.
  • Odpowiedz
Obyście nigdy nie musieli stawać we własnej obronie ani nikogo tego uczyć, bo tylko skrzywdzicie ludzi swoim wyidealizowanym światopoglądem.


@Midnight_MindDriver: Po prostu uciekną zostawiając zaatakowaną osobę na pastwę losu. Ale potem będą się chwalić w internecie jak to udało im sie uniknąć przemocy.
  • Odpowiedz
@Hatespinner A jak ty potrafisz zinterpretować co zaszło, po tym wpisie i jeszcze powiedzieć jak się odniosła z tym do swojego dziecka, to powinieneś szukać pracy w policji jako wróżka i rozwiązywać najtrudniejsze sprawy.
  • Odpowiedz
to powinieneś szukać pracy w policji jako wróżka i rozwiązywać najtrudniejsze sprawy.


@Midnight_MindDriver: Nie, ale trzeba było nauczyć się interpretować to co piszą inni. Dla ciebie to czarna magia, tak jak dla małpy sposób działania telewizora, jak widać na załączonym przykładzie.
  • Odpowiedz
@Hatespinner Nie warto z tobą dyskutować, skoro w rozmowie o słuszności agresji, będąc po przeciwnej stronie urządzasz sobie wycieczki osobiste. Widać w kim gotuje się sebix, czekający na pretekst do wściekłej szarży. Żyj dalej, wyciągając pochopne wnioski z nikłych informacji.
  • Odpowiedz