Wpis z mikrobloga

Nintendo właśnie zapowiedziało, że Virtual Console nie będzie na Switchu (,) (tzn nie pod taką marką)

'“There are currently no plans to bring classic games together under the Virtual Console banner as has been done on other Nintendo systems,”

https://kotaku.com/virtual-console-is-not-coming-to-switch-nintendo-says-1825848253

Opcje są dwie
- Albo będą wrzucać gry z innych konsol na Online (i zrobią wtedy z tego taniego Netflixa i wszyscy będą hapi)
- Albo nastawiają się na sprzedaż mini-konsolek. Pewnie w tym roku wyjdzie Mini N64 czy coś

Trochę mam nadzieję, że wyszłyby jakieś gry z Wii na Switcha, chętnie bym pograł w porta Wii Sports czy coś
#nintendoswitch #nintendo
  • 5
  • Odpowiedz
@Reepo: Jeśli nie będzie możliwości zagrania w klasyczne gry legalnie to niech się wypchają. Pierwsze co robię, gdy będzie taka możliwość to instaluję CFW, które mi umożliwi emulację. I jeszcze każą sobie płacić za połączenie Peer2Peer...
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Generalnie mam wrażenie, że chcą przedłużyć tym ruchem żywotność 3DSa, bo w sumie to zacząłem się zastanawiać nad używanym tylko po to, żeby ograć legalnie klasyki
  • Odpowiedz
Opcje są dwie


@Reepo: Dodajmy do tego sprzedaż pod innym banerem (żeby klienci nie mogli narzekać że znowu muszą płacić za to samo VC, efekt psychologiczny) i myślę że wszystkie 3 się spełnią.
  • Odpowiedz