Wpis z mikrobloga

#xboxone #konsole #netflix #telewizory
Planuję zakup nowego telewizora w miejsce LG IPS 26". Kompletnie nie wiem, na co zwracać uwagę. Odległość oglądania to 1,70m, więc do 37", wykorzystywany głównie do netfliksa (laptop podłączony przez hdmi) i (jakieś 20% czasu) do grania na Xbox one. Budżet 2-4k. Znajdę coś sensownego?
  • 25
@PurpleHaze: Czyli łatwiej znalexc wiekszy telewizor? Nie wiem, czy 4k wykorzystam, niby netflix jest, ale nie wiem, czy łącze da radę.

@radoslaw-szalkowski Cały czas nie wiem, czego szukać, żebym był zadowolony z obrazu, netflix moze chodzić z kompa, szczególnie, że stoi na nim kilka rzeczy i tak innych.
@qdlatyxes: naczy powiem tak, producenci odchodza od standardu full hd na rzecz 4k. Masz spora kwote do dyspozycji, obecnie dobrych telewizorow full HD ze swieca szukac, wszystko co lepsze to juz 4k.
O ile teraz zlacze nie pozwoli, to zawsze trzeba troche wybiegac w przyszlosc, inna konsola, filmy z kompa itd.

Ja natomiast na sam poczatek, radzilbym wziac miarke i cisnac do emarketu i zobaczyc z odleglosci z ktorej bedziesz siedzial
@qdlatyxes nie ma czegoś takiego, miałem okazję sprzedać już telewizory kosztujące 25000 zł i jeden wrócił po 2 tygodniach, jakbym miał typowo odradzać to Philipsa ze względu na oprogramowanie, a tak to liczy się jedynie obraz
@laki_luk: Odradzałeś Philipsa, ale wg recenzji na linkowanej tu stronie hdtvpolska te z Androidem TV wypadają dobrze, no i dochodzi Ambilight, który mi osobiście bardzo by spasował do pokoju.
@qdlatyxes jeśli nie zależy Ci na jakości obrazu to Philips będzie świetnym wyborem bezpośrednio porównywałem pus8102 z samsung mu7042 i ten Philips to porażka nie mówiąc o niższych modelach ale za to ambilight robi robotę,