Wpis z mikrobloga

Mamy rok 2006, Sevilla wygrywa Ligę Europy, Barcelona robi im szpaler mimo tego że w niej nie uczestniczyli. (pic rel)
Mamy rok 2010, Barcelona wygrywa KMŚ, Villarreal robi im szpaler.
Mamy rok 2015, Barcelona wygrywa KMŚ, Betis robi im szpaler.
Mamy rok 2017, Real wygrywa KMŚ, Barcelona stwierdza że nie zrobi szpaleru argumentując to tym że nie brali udziału w tych rozgrywkach. XDDDDDDDDDDDDDDD
Mamy rok 2018, Barcelona sama domaga się szpaleru i pluje jadem na Real; ego nie pozwala przejść obok tego obojętnie i Pique żąda wykonania szpaleru od sztabu Barcelony - XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna #ligamistrzow
b.....y - Mamy rok 2006, Sevilla wygrywa Ligę Europy, Barcelona robi im szpaler mimo ...

źródło: comment_309LZpYN72k66gDPC2Hq06OjkwzwaK0R.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
Tak może i było kiedyś, teraz widząc ile wpisów jest na ten temat potwierdza się teza że chodzi o upokorzenie rywala, a nie żadne gratulacje. Nie było szpaleru to nie było, nikogo to #!$%@? nie obchodzi oprócz kibiców Barcy i Realu. Cała ta tradycja jest nikomu niepotrzebna i dobrze że już od niej odchodzą.


@Minieri: Tyle że ja chciałem sprostować oszczerstwa Barcelony w kierunku Realu. A pod tym co napisałeś
  • Odpowiedz
@bepavuy: nikt poza mediami tego tak nie nakręcał. Madryckie media po wygraniu KMŚ przez Real tez #!$%@? o szpalerze, teraz katalońskie robiły to samo. Nawet Valverde w końcu nie wytrzymał i na jednej z konferencji wypalił do dziennikarza pytającego po raz kolejny o to samo coś w stylu „ja #!$%@? dajcie już spokoj z tym szpalerem”
  • Odpowiedz
nikt poza mediami tego tak nie nakręcał.


@Izyk85: W punkt. To był chodliwy temat więc gazety w myśl zasady, "nie ważne co, ważne żeby pisać" jak przy każdym gorącym temacie takie nakręcanie jest dla nich korzystne. Tak niestety działają mainstreamowe media.
  • Odpowiedz
@bepavuy: a Pique jak czasem potrafi inteligentnie wbić Madrytowi szpilę to zdarzają mu się zachowania na poziomie gimbazy. Tak jak wczoraj, nie wiem skąd mu przyszedł do głowy ten pomysł
  • Odpowiedz
@Kismeth: Co to ma do rzeczy? Nikt tego nie neguje. Ja starałem się tylko obalić argumentacje Barcelony w temacie szpalerów za rozgrywki europejskie, bo już byłem zmęczony ciągłym obrażaniem że oni nie brali udziału w KMŚ i #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@bepavuy no ale prosili o te szpalery czy co, że jako argument tego chcesz używać? Jak to niby cokolwiek obala, przecież to nie ich wybór. Jak ty chcesz niby czyjeś zdanie krytykować na podstawie działań innej osoby, masz ty rigcz?
  • Odpowiedz
no ale prosili o te szpalery czy co, że jako argument tego chcesz używać? Jak to niby cokolwiek obala, przecież to nie ich wybór.


@vind: Sevilli która wygrała Ligę Europy zrobili szpaler, chociaż Barca grała w LM. Teraz im się odwidziało i krzyczą na cały regulator że jak oni przecież nie grali w KMŚ.
  • Odpowiedz
@bepavuy: No i zrobili, ich dobra wola, czy to jest jakieś zobowiązanie na przyszłość albo wyznaczenie reguł? Nie. Plusują cię ludzie którzy nie potrafią przeanalizować nielogicznych głupot które napisałeś, tylko widzą, że ciśniesz po Barcy więc plus z automatu.
Na szpaler każdy by miał #!$%@?, gdyby nie media i osoby takie jak ty, wspólnie nakręcający tę szopkę.

  • Odpowiedz
@bepavuy: No i jak ten gest ma się niby do sytuacji ligowej gdzie bezpośrednio ze sobą konkurują? Po co w ogóle rozkręcasz o to imbe?
  • Odpowiedz
@vind: on tylko ją zgasił bo to kibice Barcy i katalońscy "dziennikarze" robią imbe. wszystko pięknie op napisał jak nie rozumiesz to poczytaj jeszcze raz i tak do skutku aż zatrybi w główce.
  • Odpowiedz
@bepavuy: barca nie chciała robic szpaleru za kmś bo dużo się o tym mówiło w mediach, jak pamietam to nawet Real się domagał tego. Tego ze nie uczestniczyli to po prostu była wymówka. Natomiast La ligę argumentują tradycją rozgrywek
  • Odpowiedz