Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest taka sprawa. Pod koniec września miałam miec laserowa korekcje wzroku w Medeorze w #lodz Prośby urlopowe w pracy muszę składać do konca lutego. Dostalam urlop, zarezerwowalam hotel dla kotow (mieszkamy #zagranico ), dziś dzwonię potwierdzić termin, bo męczyło mnie złe przeczucie a pani w recepcji mowi, ze lakarz zmienil sobie termin. Nie pasuje mi on w zadne sposob bo jest 2 tyg wczesniej niz mam urlop. Możecie w takim razie polecic jakies inne kliniki gdzie przeprowadzą mi operacje? Najlepiej w okolicach Łodzi, ale dojadę i dalej. Gdzieś gdzie mogę zrobić to w moim terminie i lekarz za miesiąc nie zmieni zdania.
#laserowakorekcjawzroku #warszawa #wroclaw #poznan
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kinix21: Ja miałem w Mavit w Warszawie. Polecam. Jakbyś miała pytania możesz pisać na PW. Nie wiem jak jest tam gdzie jesteś, ale w Polsce na zabieg operacyjny i rekonwalescencję po nim nie musisz brać urlopu - dostajesz zwolnienie lekarskie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CamelCase muszę, bo mieszkam w UK i moj pracodawca sra na zwolnienia z Polski ( ͡° ʖ̯ ͡°) i tak planuje pozostawiać w kraju rozne rzeczy, wiec przyjeżdżam na miesiąc.
  • Odpowiedz
@kinix21: Zadzwoń do Szpitala im. Świętego Wojciecha w Poznaniu, prywatna nowa klinika, moja mama robiła kilka miesięcy temu i jest bardzo zadowolona
  • Odpowiedz