Wpis z mikrobloga

Czytając tag wychodzi na to, se jestem wierną suka Tucznego bo nie chce dla niego bana. Ogarnijcie się z tym reportowaniem, teraz akcja report a później będzie szloch bo Grubemu zdjęli konto i nie ma co oglądać.. kto z patusow został? Bezbek którego eunuchowaty głos działa na mnie drażniąco, skrzat bijący żuli - taka akcja jak z Siwym jest dla mnie zbyt mocna. To już nie beka a poniżenie i upodlenie drugiej osoby. Rafatus? Osoba lubująca się we własnych fekaliach? Nie chcesz to grubasa nie ogladaj ale daj oglądać innym proste. #danielmagical #patostreamy
  • 17
@blue-kejt: to samo napisalam chwile temu. Nie chca to niech nie ogladaja ale niech pozwola ogladac innym. Kto chce zostaje, kto nie chce spada. Proste jak budowa cepa. Ja nie chce ogladac np rafatusa to go NIE OGLADAM, a nie biegam po necie i go zglaszam albo kaze innym odsubskrybowac.
@blue-kejt: bez przesady ze taka umiarkowana. Widok dogorywającej menelicy to nic przyjemnego, albo bicie Jacka. O traktowaniu matki jak szmaty nie wspomnę. A to wierzchołek góry lodowej...