Wpis z mikrobloga

Totalne #rozdajo sprzętu #pcmasterrace dla potrzebujących. Nagromadziło mi się trochę sprzętu, którego już nie będę używać. Część jest mocno zużyta przez czas (na przykład słuchawki leżały kilka lat i sparciała ekoskóra). Nie będę się bawić w czyszczenie. Po prostu wyślę pocztą/kurierem tak jak jest (na mój koszt więc proszę nie poganiać - wyślę jak będę mieć czas na spakowanie). Nie żebram o plusy - po prostu jeśli coś z listy potrzebujesz to zostaw info pod tym wpisem. Sprzęt będę rozsyłać.
Zmieniam troszkę sposób życia i wczoraj odkryłem, że mam mocno zagracone obydwa mieszkania rzeczami, których nie używam. Nic nie losuję - pisz co chcesz i dlaczego. Nie pisz na PW tylko pod tym wpisem. Nie chciałbym tylko, aby to potem trafiło na jakieś olxy i podobne. Chcę dać komuś kto potrzebuje i będzie mu ten sprzęt służyć.

1. Słuchawki Creative F4tal1ty - używałem przez lata, więc do czyszczenia. Nie działa port mikrofonu i nie ma mikrofonu.
2. Słuchawki Creative Tactic 3D - używałem kilka miesięcy, poszły do "magazynku", wyciągnąłem teraz, bo chciałem zastąpić te z punktu 1 w pracy i... sparciała ekoskóra. Kruszy mi się to gówno po łbie więc wolę dać komuś kto potrzebuje i jest w stanie sobie to poprawić. Sparciało i na pałąku i na nausznikach więc albo izoltaśma albo regeneracja we własnym zakresie. Mikrofon chyba działa. Bez karty dźwiękowej (czyli działają jak normalne słuchawki).
3. Telefon Samsung S2. Leży w szufladzie od kilku lat.
4. Klawiatura Zalman K200M. Używałem jakieś 4 tygodnie, potem trafiła do szuflady.
5. Myszka targus traveler (takie małe gówienko na smyczy) - nawet nie rozpakowana, w oryginalnym blisterze
6. aparat nikon coolpix L110 - leży kilka lat w szufladzie, kiedyś spadł i jakieś problemy z ostrością miałem, ale generalnie działał. Filmy nagrywa w 720p chyba. bez karty pamięci i akumulatorków aa.
7. Mikrofon trust ze statywem. Takie badziewie do gadania na teamspeaku. Używany przez... 2 dni :D
8. Głośniki Logitech Z333 - po wyłączeniu gdzieś coś ma przebicie i po kilku godzinach zaczyna świszczeć. Trzeba odłączyć od prądu lub puścić coś na nich żeby przestało. Miały tak od nowości, ale zacząłem używać Z-906 i olałem sprawę.
9. Dysk SSD 60GB OCZ Agility3.
10. Kierownica Trustmaster Ferrari 458 - użyta raz. stwierdziłem, że przykręcać do biurka mi się nie chce i kupiłem cały zestaw z G27, który kurzy się w pokoju gier i zabaw.
11. Telefon Lenovo Motorola G3. Leży w szufladzie od roku.
12. Zestaw mat bitumicznych i pianek, których dawno temu używałem do wyciszania obudowy silentiumPC (poszła do ludzi ze starym sprzętem). Teraz kupuję już wyciszone obudowy więc jest mi do zbędne i zajmuje miejsce w szufladzie.
13. Router ASUS N51 - nie mam pojęcia czy prawidłowo działa, bo go kiedyś wpiąłem w sieć, coś było niestabilne i poszedł do szuflady :D nie wiem czy znajdę zasilacz
14. Router LINKSYS WRT 160NL - nie wiem czy znajdę zasilacz
15. Switch dlink des-1008d - nie wiem gdzie zasilacz :D
16. Raspberry Pi 1 Model B

Póki co tyle. Kolejne graty za jakiś czas.
Przekażcie dalej, po co ma się zmarnować.
  • 326
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamillus: najbardziej interesuje mnie nr 12 też mam obudowę SPC więc przyda się ją wyciszyć xD Ewentualnie 13 lub 14, niedługo będę musiał pokryć internetem dość spory dom, czekam aż mi światłowód pociągną.
@kamillus: > 3. Telefon Samsung S2

@kamillus: > 10. Kierownica Trustmaster Ferrari 458

Telefon dla taty, obecnie ma Galaxy S z popękanym ekranem więc fajnie byłoby mu zrobić prezent. A kierownica by się przydała zobaczyć czy się w to wkręcę, bo obecnie na klawiaturze granie w ETS2 to tak średnio mi podchodzi...
Z chęcią przygarnę aparacik nr 6, może zdołam go jeszcze doprowadzić do pełnej funkcjonalności, plus ostatnio dużo czasu spędzam w terenie i przydałby się jakiś sprzęcik do zachowania wydarzeń w pamięci