Wpis z mikrobloga

Totalne #rozdajo sprzętu #pcmasterrace dla potrzebujących. Nagromadziło mi się trochę sprzętu, którego już nie będę używać. Część jest mocno zużyta przez czas (na przykład słuchawki leżały kilka lat i sparciała ekoskóra). Nie będę się bawić w czyszczenie. Po prostu wyślę pocztą/kurierem tak jak jest (na mój koszt więc proszę nie poganiać - wyślę jak będę mieć czas na spakowanie). Nie żebram o plusy - po prostu jeśli coś z listy potrzebujesz to zostaw info pod tym wpisem. Sprzęt będę rozsyłać.
Zmieniam troszkę sposób życia i wczoraj odkryłem, że mam mocno zagracone obydwa mieszkania rzeczami, których nie używam. Nic nie losuję - pisz co chcesz i dlaczego. Nie pisz na PW tylko pod tym wpisem. Nie chciałbym tylko, aby to potem trafiło na jakieś olxy i podobne. Chcę dać komuś kto potrzebuje i będzie mu ten sprzęt służyć.

1. Słuchawki Creative F4tal1ty - używałem przez lata, więc do czyszczenia. Nie działa port mikrofonu i nie ma mikrofonu.
2. Słuchawki Creative Tactic 3D - używałem kilka miesięcy, poszły do "magazynku", wyciągnąłem teraz, bo chciałem zastąpić te z punktu 1 w pracy i... sparciała ekoskóra. Kruszy mi się to gówno po łbie więc wolę dać komuś kto potrzebuje i jest w stanie sobie to poprawić. Sparciało i na pałąku i na nausznikach więc albo izoltaśma albo regeneracja we własnym zakresie. Mikrofon chyba działa. Bez karty dźwiękowej (czyli działają jak normalne słuchawki).
3. Telefon Samsung S2. Leży w szufladzie od kilku lat.
4. Klawiatura Zalman K200M. Używałem jakieś 4 tygodnie, potem trafiła do szuflady.
5. Myszka targus traveler (takie małe gówienko na smyczy) - nawet nie rozpakowana, w oryginalnym blisterze
6. aparat nikon coolpix L110 - leży kilka lat w szufladzie, kiedyś spadł i jakieś problemy z ostrością miałem, ale generalnie działał. Filmy nagrywa w 720p chyba. bez karty pamięci i akumulatorków aa.
7. Mikrofon trust ze statywem. Takie badziewie do gadania na teamspeaku. Używany przez... 2 dni :D
8. Głośniki Logitech Z333 - po wyłączeniu gdzieś coś ma przebicie i po kilku godzinach zaczyna świszczeć. Trzeba odłączyć od prądu lub puścić coś na nich żeby przestało. Miały tak od nowości, ale zacząłem używać Z-906 i olałem sprawę.
9. Dysk SSD 60GB OCZ Agility3.
10. Kierownica Trustmaster Ferrari 458 - użyta raz. stwierdziłem, że przykręcać do biurka mi się nie chce i kupiłem cały zestaw z G27, który kurzy się w pokoju gier i zabaw.
11. Telefon Lenovo Motorola G3. Leży w szufladzie od roku.
12. Zestaw mat bitumicznych i pianek, których dawno temu używałem do wyciszania obudowy silentiumPC (poszła do ludzi ze starym sprzętem). Teraz kupuję już wyciszone obudowy więc jest mi do zbędne i zajmuje miejsce w szufladzie.
13. Router ASUS N51 - nie mam pojęcia czy prawidłowo działa, bo go kiedyś wpiąłem w sieć, coś było niestabilne i poszedł do szuflady :D nie wiem czy znajdę zasilacz
14. Router LINKSYS WRT 160NL - nie wiem czy znajdę zasilacz
15. Switch dlink des-1008d - nie wiem gdzie zasilacz :D
16. Raspberry Pi 1 Model B

Póki co tyle. Kolejne graty za jakiś czas.
Przekażcie dalej, po co ma się zmarnować.
  • 326
@kamillus Przydały by mi się słuchawki do kompa bo mam jedynie na bluetooth sportowe i mają jakiś problem z łącznością z komputerem a w nocy wolał bym jednak na słuchawkach aniżeli na głośnikach działać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamillus: jeśli to prawda i zostanie jakiś telefon to czuję że mama by się ucieszyła - jej stary ma cały potłuczony ekran, bo stanęła na nim stopą xDD
i ciągle jęczy, że teraz ciężko jej na nim grać w jakieś tam swoje gierki (wymiata w pet rescue saga ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) a jeszcze gorzej ze mną rozmawiać bo telefon sam klika co chce ehh
Motorolka, żeby cały czas była do yanosika (punkty here ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) lub logitech z333 bo obecnie tylko słuchawki ʕʔ
@kamillus chętnie bym przygarnął ssd do mojego rumpla składanego z części w wiekszości za darmo xD glośniki też by się przydały bo słucham muzyki na radiu samochodowym z pod śmietnika podłączonym pod zasilacz od kompa i stare kolumny od wieży XD a jakby nic z tych rzeczy to może chociaż te wyciszenie do obudowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)