Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: za Wikipedią:

Rob Lowe, właściwie Robert Hepler Lowe – amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy i model. W latach 80. uznawany był za jednego z najbardziej seksownych ludzi świata. Jego młodszy o cztery lata brat Chad jest również aktorem.
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: najpierw pomyślałem że to zbyt oczywiste, ale potem przypomniałem sobie że to wykop...

Ona sie nie uśmiecha na ślubnym bo by slabo wyglądała. Zdjecie ślubne chciała mieć estetyczne i jest. Spotykając aktora chciala miec pamiątkę.

Jestem na 95% pewien, ze jakies 20sek po wykonaniu zdjecia ślubnego miala na twarzy nawet wiekszego banana niz na drugim zdjeciu
  • Odpowiedz
Zdjecie ślubne chciała mieć estetyczne i jest.


@Naxster: No faktycznie estetyczne, ona smutna i przygnębiona, a obok mąż manlet z głupkowatym uśmieszkiem, lol. A na zdjęciu po prawej, dla kontrastu, cała rozpromieniona w objęciach Roba.
  • Odpowiedz
@Naxster: pomyśl sobie, że na świecie są tacy faceci, którzy patrzą na takie zdjęcia i rodzi się (a raczej potęguje się) w nich nienawiść do własnej żony, bo szmata jest bardziej uśmiechnięta na zdjęciu z kimś, niż na zdjęciu ze mną. xDDD
  • Odpowiedz