Wpis z mikrobloga

@KornixPL totalna głupota kupowanie tak starego auta z V8 w tej cenie. Jak chce coś szybkiego to spokojnie znajdzie zadbane auto z V6 w tej cenie. Zakupu V8 w E38 będzie żałował po czasie.
  • Odpowiedz
@KornixPL: zależy jakie - pojechać, zobaczyć - będzie musiał dołożyć 10k zł by doprwoadzić to auto do dobrego stanu - a warto, bo coraz mniej ich na drogach i zaczną rosnąć ceny.

Mój współokator też kupił polifta 740i i za każdym razem jak mijam to auto na parkingu to mu trochę zazdroszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fajkonos: Pozwól, że zacytuję:

Auto sprowadzone ze Szwajcarii w takim stanie jak na zdjęciach 100% bezwypadkowe wszystkie szyby w oryginale.

Przebieg auta potwierdzony ks.serwisową(vin patrz.foto).

Auto 100% sprawne skrzynia,silnik,zawieszenie pracują idealnie.

Gotowy do rejestracji!!!Po zakupie powrót na kołach.

Ogólnie żal nie brać, pewnie szwajcar tylko do pracy jeździł
  • Odpowiedz
totalna głupota kupowanie tak starego auta z V8 w tej cenie. Jak chce coś szybkiego to spokojnie znajdzie zadbane auto z V6 w tej cenie. Zakupu V8 w E38 będzie żałował po czasie.


@Matthew9902: iksDE

Ile tych V8 miales?

Aha. i jakie V6 w E38 jest szybkjie?
  • Odpowiedz
@KornixPL: Wyglada bardzo prawilne. Cena spoko. Obejrzec dokladnie i kupowac. Stracic na tym nie straci jak nie pogorszy stanu to za ktorys rok sprzeda przynajmniej na zero
  • Odpowiedz
@KornixPL: jak mówię, jeśli faktycznie jest niebite i nie składane z dwóch to niech go bierze. Generalnie zasada jest taka - jeśli buda jest ok, nawet po poprawkach lakierniczych czy blacharskich (to normalne przy takim wieku) ale buda jest dobra, to mechanicznie auto poprawić to pikuś - tylko niech będzie gotowy na koszty. Wsadzi 10k zł, zrobi remont silnika, wymieni zawieszenie - to mu się to opłaci bo auto będzie wtedy
  • Odpowiedz
@bigger nie mówię o silniku V6 w E38, tylko o silnikach V6 w innych autach z tego przedziału cenowego. Nigdy bym nie kupił tak starego auta za duże ryzyko jak dla mnie. Nie miałem V8 żadnego bo kupno ponad 20 letniego V8 w tej cenie to głupota.
  • Odpowiedz