Wpis z mikrobloga

auto z V6

@bigger: Auto to niekoniecznie BMW.

@sorek: @Matthew9902: Teoretycznie prawda, albo coś podobnego, albo niech kupi i już zacznie odkładać na remont. Wyda może z 7k na silnik i 3k na resztę i będzie miał świetny samochód, na lata no i cena już raczej nie spadnie jak będzie w dobrym stanie
  • Odpowiedz
@KornixPL: tak naprawdę w tej cenie nie ma konkurencji, może lexus LS400 - według mnie A6 ani A4 się nie zbliżają nawet do tych samochodów, a jeździłem nieco nowszą A6 i bez porównania - auto co najmniej klasę niższe w porównaniu do E39/E38
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: Jest z niego trochę cebula szczerze mówiąc, ale jak coś w jego e39 wyskoczyło to 1000 PLN kołował od razu, tylko pytanie czy tu zamiast 1k nie wyskoczy z 5

@sorek: Może sam się nad taką kiedyś zastanowię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KornixPL: to się śpiesz - teraz mają niziny ceny (poza gruzami które dostaniesz za darmo), ale np. rok temu w UK można je było dostać za około £1000-£1500, teraz dostać coś poniżej £2k to cud - to samo będzie w Polsce.

A co do cen - raczej dużej różnicy w porównaniu do E39 nie ma. Np. zawieszenie Bilstein B8 ma dokładnie te same ceny co do E39 :)
  • Odpowiedz
  • 10
@Matthew9902

Nie miałem V8 żadnego bo kupno ponad 20 letniego V8 w tej cenie to głupota


Aha. IksDE

Co za osioł.
Nie mial ale głupota. Motodoradca tak mowil?
Ciezko z takim dzbanem podjac dyskusję
  • Odpowiedz
@KornixPL: jak kupisz to wołaj - tylko jak mówię, sprawdź co tam ma pod spodem. Jeśli buda jest dobra to warto.

Ostatnio do mojej 540i (też M62B44 silnik bez podwójnych vanosów) zakładałem gaz i za ~5500zł można spoko zestaw zrobić, zwraca się po kilku tysięcy kilometrach. Ogólnie te silniki są tańsze i bardziej trwałe - te z podwójnymi vanosami (po 2000) cięższe do regeneracji.

No ale polifty mają lepsze lampy -
  • Odpowiedz
@KornixPL: Juz nieaktualne. Zreszta nic dziwnego, bo na fotach prezentowal sie bardzo zacnie. A cena byla wrecz smieszna. Obstawiam,ze po wystawieniu go tak jak jest tylko na polskich blachach mozna bylo kilka tysiecy wiecej rzadac.

Duuuzo gorsze sprzedawalem w podobnych cenach. Takiego auta sie nie ma co bac. A najwiecej do powiedzenia maja dzbany, ktore ani nigdy takiego samochodu nie mialy a w wiekszosci nawet w nim nie siedzialy.
  • Odpowiedz
@KornixPL niech kupuje to 2x lepsza opcja niz V12 ( )
Kiedyś rozmawiałem z gościem, miałem wtedy 1.8is, mówił, że jego 740i pali mniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jeśli stać cię na pakowanie ok1.5k co miesiąc w auto to bierz


@kanciak12: Że zapytam a co tam może się co miesiąc psuć, że aż 1,5k bez paliwa?

@Sharan: Niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z tego co wiem to kumpel tez go nie kupił. Zaraz dam mu znać, żeby się trochę #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kipowrot: To gdzież z 15/100
  • Odpowiedz
@SzalonyAndrzej Nie proponuj Goferka pod postem z E38, to nie na miejscu :S

@KornixPL Sam patrzę często na E38, posiadając obecnie E46 330i - wiele ludzi twierdzi, że utrzymanie BMW to ogromne koszta. Niestety, nie mają racji, wystarczy kupić nie zabity egzemplarz i wymieniać części eksploatacyjne. Od siebie dodam, że po kupnie tej marki nie odwiedzam zakładek z innymi markami na znanym portalu aukcyjnym ;) Kupuj śmiało 740i, będziesz zadowolony a autko
  • Odpowiedz