Wpis z mikrobloga

#!$%@?, musi wymrzeć, bo jak miliardy ludzi, ogląda tv XD


@Shatter: OPowi nie chodzi raczej o głupi telewizor, tylko o na rzucane swoich racji przez "starsze" osoby. A ten TV to tylko jeden z wielu przykładów.

U osób z naszego pokolenia nie zauważyłem takiej tendencji to narzucania stylu życia, jak u osób starszych. Swojemu koledze powiesz, że czegoś nie lubisz i #!$%@?, najczęściej zrozumie i będzie siedział cicho. A starszej osobie?
@SmallCaracan:
1.Przyklad z brajankiem jest mylny, w moich rodzinach w latach 90tych+ "Tak bylo"AlCe nie strzyglo sie na lyso, tylko na miche ze schodami tak zwanymi-czyli krzywo i nozyczkami.Fakt strasznie upakarzajace to bylo i nikt chyba tego nie wspomina dobrze.
2.Mem jest doslowny.Chodzi mi o zycie bez tv.
3.Zgadzam sie ze schematycznym trybem zycia starszych osob, chociaz to tez bardzo stopnialo po 2000r. I topnieje. Sa tego minusy i plusy jak
Pobierz ZielonyZenek - @SmallCaracan: 
1.Przyklad z brajankiem jest mylny, w moich rodzinach...
źródło: comment_Ntlb0KfzRTmiik6OoB3VEqvCir2yumrp.jpg
@Shatter wystarczy że znam zagraniczne, które pozwalają spojrzeć z innej perspektywy. Są blogi, jest Reuters, Wiki Tribune, Reddit (zarówno lewa jak i prawa strona). Ale są też polskie, czasem trafi się jakiś felieton, blog, piguła. Sam widzisz - jak ktoś chce to znajdzie. W TV dostajesz zredagowane informacje i tyle.

Warto też zauważyć, że tak mówią ludzie którzy ograniczają się do oglądania TVP-TVN-Polsat
@SmallCaracan: Każde pokolenie ma coś #!$%@? w sobie. Starsze pokolenie tak jak napisałeś nie ogarnia jak coś robią inaczej niż oni. Ile ja razy słyszałem "rób tak bo ja tak robię". Jednocześnie bezkrytycznie podchodzi do aktualnego pokolenia "bo myśli". Nie zapominaj o wegetarianach i karmieniu zwierząt mięsożernych owocami, o feministkach które nie akceptują różnić płciowych, o lewakach itp. Długo by wymieniać. Dzięki internetowi tacy ludzie mogą łączyć się w grupy i