Wpis z mikrobloga

U osób z naszego pokolenia nie zauważyłem takiej tendencji to narzucania stylu życia, jak u osób starszych.


@SmallCaracan poczekaj trochę. Jestem świeżo po trzydziestce i narzekania na nowe pokolenie w moim otoczeniu jest cała masa
Sam widzisz - jak ktoś chce to znajdzie. W TV dostajesz zredagowane informacje i tyle.


@Paczek_w_masle: Warto dodać też komentarze. Po odsianiu chlewu można znaleźć wiele ciekawych informacji, rozszerzających temat, korygujących szczegóły z artykułu itd. Ba, wiele ludzi nawet tu, na wykopie, wchodzi w znaleziska by czytać komentarze, bez samego artykułu.

lepiej mieć więcej źródeł niż tylko 3 kanały w TV?


@Paczek_w_masle: trzy kanały? jak w "ence" dają siedemset kanałów
siedemset kanałów HA DE za 130zł miesięcznie z dekoderem CZTERY KA?


@noekid ale podejdź do tego racjonalnie. Jeśli kogoś stać żeby płacić 130 zł abonamentu to istnieje spora szansa, że jest ogarniętą osobą. Mówimy to o ludziach którzy twierdzą że tv to jedyne słuszne źródło informacji. To tak jakbyś dał tag #polak i mówił "to ktoś jeździ passatem jak może brać nowy samochód w leasing/na abonament za 1500zł?".
Jeśli kogoś stać żeby płacić 130 zł abonamentu to istnieje spora szansa, że jest ogarniętą osobą


@Paczek_w_masle: xD gówno, a nie wyznacznik

weźmy na tapet taką typową patolę (ich jest za dużo, żebyś mi powiedział teraz, że to dowód anegdotyczny czy niemający znaczenia margines) - przewali 500zł na alkohol, drugie tyle na faje przez miesiąc, chociaż zawsze "brakuje". przy tym to 130zł za dużo kanałów, kiedy sąsiad ma ich połowę mniej