Wpis z mikrobloga

@KamDG Niestety sytuacja geopolityczna wskazuje, że ceny pistacji jeszcze bardziej wzrosną. Iran jest drugim światowym producentem pistacji zaraz po USA, które są jego pierwszym największym wrogiem. W ogóle jeśli spojrzeć na listę największych eksporterów to można odnieść wrażenie, że USA celowo wywołuje konflikty zbrojne na obszarach konkurencyjnych krajów, aby utrzymać ceny pistacji na wysokim poziomie.
@KamDG: no witam bratnio duszo. ja ostatnie miesiace zaszalem jak w carrefourze byly po 30 zl, kupilem w ciagu tych paru miechow chyba w sumie 10 kilo pistacji. xD ale mi sie przezarly, tym bardziej, ze czesc nie byla za dobra, zwlaszcza ostatnia partia.

jak porownujesz pistacje z twojej strony do pistacji np. z lidla, ktory uchodzi za dobre zrodelko tych orzeszkow?
jak porownujesz pistacje z twojej strony


@Dead_Inside: to nie moja strona tylko tam zamawiam o czym pisałem wyżej, zdecydowanie wole dopłacić i zamówić niż właśnie kupować jakieś za 30zł w promocji bo jak sam stwierdziłeś "czesc nie byla za dobra" a tam gdzie zamawiam co jakiś czas cały czas są po prostu zajebiste, duże, 99% otwartych a właśnie w tych marketach to chyba jakiś drugi sort sprzedają
@KamDG: ,,twoja strona" to tylko takie stwierdzenie, wszakze to ty ja przedstawiles, nie badzmy tacy dokladni.

no dobra, zgodze sie ze w biedronce i innych sprzedaja drugi sort, ale pytalem czy jadles te z lidla i czy mozesz sie odniesc do ich smaku w porownaniu do tych ze strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dead_Inside: nie mam lidla w okolicy więc nie moge powiedzieć nic na ich temat ale jeżeli to były na wage i to za 30zł to na bank to samo co w biedronce, tylko w biedro były za 35 w "promocji" i żałuje że aż za 10zł kupiłem...
@KamDG: niee, w lidlu sa za 50 zl, podobnie co do twojej storny, i tez w wiekszosci otwarte, i wg wielu ludzi uchodza za dobre, dlatego pytam, czy oplaca sie placic za przesylke jak moge miec to samo z lidla. xD no ale bedzie trzeba samemu sprobowac. dzieki. ;)