Wpis z mikrobloga

Hej, na początek #rozdajo #gry Batman Arkham Knight na #steam. Losujemy wśród plusujących jutro około 20:00. Tredycyjnie mirkorandomem.

A teraz mała reklama.
Sprzedam dowolne gry ze Steam 20% taniej niż tam. Te -20% można fajnie połączyć z wyprzedażami na steam, wtedy gry wychodzą za grosze dosłownie.

Obecnie w ofercie np: (podaje ceny z allegro, ceny poza allegro -10%)
- #csgo 20,99zł
- #pubg 64,99zł
- #fm18 106,99zł
- #frostpunk 99,99zł
- #factorio 64,99zł
- #kingdomcomedeliverance 74,99zł

Ale do załatwienia większość gier na #steam #origin #battlenet w dobrej cenie, także jak ktoś coś potrzebuje to po prostu pisać i załatwimy :)

Aukcje allegro na GlobalEliteShop.pl ale polecam pisac na PW i kupować poza, zawsze to odchodzi koszt prowizji allegro i 10% taniej :)
yoreciv - Hej, na początek #rozdajo #gry Batman Arkham Knight na #steam. Losujemy wśr...

źródło: comment_6AWx7imfhhjYrVzOjHpSGQr834W0q3ON.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@mikasz: Gry ze steam jak ktoś chce -20% to oczywiście dostaje w formie gifta wersje globalna. Ale mam tez w ofercie gry do aktywowania przez VPN (wtedy podaje strone do aktywacji, zeby kupujacy sam nie musial szukac VPNow itd). Bo jednak nie zawsze nawet z tym -20% sie oplaca kupowac na steam. Np csgo po 20,99zl to oczywiscie wersja azjatycka z VPN. Ja tam polecam ten sposob aktywacji gier, nie ma
  • Odpowiedz
@CzerwonyIndyk: No bo ludzie sprzedaja tysiace gier aktywowanych przez VPN i nie maja ani 1 zwrotu do klientow to co maja mowic? ;) Wiadomo, jest to niezgodne z regulaminem steam, ale nikomu nic za to nie robia. Jezeli usuna Ci gre ktora ode mnie kupisz w ciagu 3 miesiecy obiecuje zwrot pieniedzy, chyba dosc uczciwie? :P
@mikasz: Tak tak ;)
  • Odpowiedz
@ChojaK: Juz od jakiegos czasu przebranzawiam sie na gry :) Pewniejszy biznes niz ruletki, te oczywiscie tez mam w ofercie, ale zaczynam je traktowac po macoszemu troszke ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yoreciv: Będziesz skupować klucze za tydzień? Bo mam pieniążki na steam za skiny z pubga i chce to jakoś wyprowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzerwonyIndyk: 1 typek pewnie kiedyś powiedział ze dostal bana na gre bo kupil i zablokowali klucz, pewnie dlatego ze byl kupiony przez kradziona karte kredytowa i teraz to kazdy powtarza, a to sie moze stac w polsce tez XD Kupilem jakies 2 miesiace temu kluczyk na allegro na vpn i gierka jak byla tak i jest na koncie
  • Odpowiedz
@shoterxD: Cokolwiek ze stabilna cena na markecie :)
@iMarek22: Dokladnie tak jest, usuwaja za kradzione karty kredytowe i tego sie trzymaja bardzo mocno i traktuja powaznie. No ale u mnie nie ma tego ryzyka, wszystko jest kupowane z legalnie pozyskanych srodkow w portfelu steam :)
  • Odpowiedz