Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski rozkmiń, chłopie, że nie oglądamy Cię po to, żebyś odpalił kamerkę i po prostu żebyście chlali. A Ty mówisz, jakbyś był oburzony, że coś nam nie pasuje. No bo #!$%@? nudny strim, Baobab z tym drugim śpiewają jakieś gówno, nic się nie dzieje. Nie ogląda się Was tylko po to,żeby patrzeć, jak chlecie, ma się coś dziać ciekawego. #!$%@? coś choćby.
#danielmagical
  • 8
@calywykop: Spróbuj wyciągnąć głębszy sens z mojego wpisu. Daniel liczy, że włączenie kamerki i picie wystarczy, żeby zyskać poklask tłumu. I naucz się normalnie rozmawiać, a nie od razu atakować i wyzywać, bo to jest dopiero gimbusiarskie podejście. Ja gimnazjum mam już dawno za sobą.
@Takjakos2012: Wyciągnąć głębszy sens? Daniel liczy, że włączenie kamerki i picie wystarczy, żeby zyskać poklask tłumu? Co ty #!$%@? w ogóle? Nie ma dymów to ma wyłączyć streama? Skąd on ma przewidzieć, czy będą dzisiaj dymy, czy nie? Naprawdę jesteś taki #!$%@?, czy tylko udajesz?
@calywykop: Nie mówię o dymach. Nie zawsze są, a Daniel ma z nimi najmniej do czynienia, bo robią je inni. Chodzi o to, że strim jest nudny. Podsuwali mu dziesiątki pomysłów - wszystko olał. Faktycznie może w poprzednim wpisie #!$%@?łem, żeby coś #!$%@?ł, bo sztuczne dymy są lipne, przyznaję się. Ale on nie zaczął nawet o czasie, nie miał naładowanego internetu i tak dalej. Wali w #!$%@? po prostu. Głębszy sens
@calywykop: To #!$%@?łeś z zazdrością( ͡° ͜ʖ ͡°) czego mam zazdrościć według Ciebie? I w ogóle to całkiem przegrałeś już całą dyskusję "co Cię obchodzi strim" haha( ͡º ͜ʖ͡º) o to chodzi w tym tagu, żeby oceniać strimy, bo Daniel to czyta. Ale masz rację, "co tu dużo pisać", więc lepiej już kończmy rozmowę, nie lubię się wygadywać w Internecie. Tak czy