Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #przegryw bo nie mam kolegów, zapomnieli o moich urodzinach mimo że ja pamiętam, od 2 lat nie piszą do mnie, a jak ja do nich to mnie wyzywają. Ostatnio udało mi się poznać fajną dziewczynę z reala, która doceniła mnie i zrozumiała moje problemy z samotnością i chce mi pomóc. Ja level 23 ona 21. Mamy wspólne tematy, humory itp.

W końcu wracam do domu, odpalam Facebook, i nagle ci " fałszywi " koledzy piszą. " Ej, co to za dziewczyna? Jak się nazywa, ile ma lat? " albo nagle piszą czy nie chcę z nimi i moją dziewczyną pójść na miasto. Oczywiście wiadomo że to it's a trap i chcą mi ją wyrwać. Co mam zrobić? Na 100% nie piszą tak, bo nagle się ze mną mają pogodzić kiedy ja poznałem ładną dziewczynę. Odpisać im coś? Wydaje mi się że nie, nawet nie przeprosili mnie za to, że nie pisali do mnie. Może macie jakąś konkretną odpowiedź co odpisać? #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: jak masz dziewczynę to dla innych normalnych ludzi potwierdzenie że jesteś w miarę normalny - że przynajmniej jedna osoba potrafi z tobą wytrzymać więc ich zachowanie jest ok.

poza tym wiadomo że lepiej zaprosić kolegów z dziewczynami niż bez bo robi się parówa-party

ale nikt cie nie zmusza żebyś szedł gdzieś