Wpis z mikrobloga

#januszjankes
Dzisiaj wracam z kolejnym już, 7. odcinkiem. Przez majówkę była przerwa, ale teraz polecam śledzić tag, bo pewnie pojawi się trochę zaległych UTWORÓW. Dzisiejszy zatytułowałem

utrzymany w konwencji


Blackwood Overdrive - The Rider (Full EP 2018)

#rockandroll #rock #classicrock #highwayrock #muzykadosamochodu #stonerrock
Oraz, cytując autorów albumu: "For fans of #blacksabbath, #ledzeppelin, #hardrock, #protodoom, #graveyard and #witchcraft ."
padobar - #januszjankes 
Dzisiaj wracam z kolejnym już, 7. odcinkiem. Przez majówkę ...

źródło: comment_sxhwKjYYq81qkvhDpdpnCTSwbew4pT8B.jpg

Pobierz
  • 9
@padobar: :D loficam go :D
a oto moj komentarz "no comments at all?! time to change it :D great fuckin' band!" na tym samym kanale :D

pod tym kawałkiem

p.s. za dwie godzinki zbieram się na pociąg na desertfest :) wish me luck, żebym zobaczył wszystko co mam w planie
@tomwolf: jak widzę lineup to zielenieję ;)
plany planami, życzę raczej żebyś był zadowolony z tego, co zobaczyłeś, nawet jak nie będzie wszystko to co w zeszyciku zapisane.

ja czekam do lipca na red smoke, może fest nie jest aż tak imponujący, ale w takim trochę kameralnym klimacie chyba się lepiej odnajduję, niż byłoby na takim molochu jak desertfest
@padobar: dwa lata temu byłem kiedy grali Corrosion of Conformity i Crowbar i powiem Ci, że nie czuć tego "molochu" o którym piszesz, kluby są blisko siebie, wszędzie fajni przyjacielscy ludzie. Fakt, Camden jest mega zatłoczone przez turystów, mieszkańców i osoby, które załatwiają swoje sprawy, ale z piwkiem w ręku na środku "high streetu" nikt nie zwróci Ci uwagi. Poza tym dobre żarcie na camden market :)
Ale mimo wszystko Red
@tomwolf: Raczej miałem na myśli dawkowanie sobie, żeby nie opaść z sił. Podobnie jak @padobar stawiam w tym roku na RSF. Do tego może na dobitkę Soulstone Gathering w Krakowie. A jak będą środki i możliwości to Stoner Doom Festival i Church of Doom w Katowicach.
A jeszcze chodzi nam po głowie weekend w Gdańsku i wbicie na Fląder Festiwal.
Jest w czym wybierać.
@tomwolf: Papularność takiej muzy ostatnio wzrosła i jak na muzykę niszową ma się całkiem nieźle. Chociaż frekwencja na koncertach to dalej totolotek. Raz masz pełną salę i wojnę o bilety jak na RSF, a raz garstkę jak na Weedstocku.