Wpis z mikrobloga

Pisałem to dwa tygodnie temu, ale jakiś modek (pewnie wściekła różowa) usunął.
POLKI SĄ NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCE
Dużo podróżowałem po Europie zachodniej i teza ta będzie udowodniona na bazie moich doświadczeń.

W Polsce żadna różowa nie będzie chciała mieć niebieskiego niższego od siebie. W Niemczech czy Holandii to żaden kłopot. Widziałem mnóstwo par, w których to różowa była wyższa o kilka centymetrów, napiszecie, że pewnie zarabia kokosy, ale widziałem jak wsiadają do jakichś golfów czy innych aster.

Żadna Polka nie weźmie chłopaka poniżej swojego wyglądu. W Niemczech czy Holandii jest podobnie jak wyżej. Często widuję pary, gdzie różowa 8/10 idzie z jakimś Hansem 6/10.

Żadna Polka nie obejrzy się za kimś poniżej 5/10. We Włoszech czy Czechach przyciągałem wzrok nie jednej pięknej dziewczyny, szczególnie we Włoszech, tam różowe są albo 10/10 albo 0/10 i dużo tych pięknych zawieszało na mnie oko i się uśmiechało.

Róbcie screeny, bo pewnie znowu ten wpis spadnie.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #logikarozowychpaskow #tinder
  • 16
Żadna Polka nie weźmie chłopaka poniżej swojego wyglądu


@przegryw90: Sorry, ale to jest jakieś niemożebne #!$%@?. Ty wychodzisz w ogóle z domu? Na ulicy dużo częściej widać pary gdzie facet jest przeciętny, a kobieta ładna niż pary z przystojnym facetem i przecietną dziewczyną. Nawet logika to potwierdza - w Polsce ładnych dziewczyn jest bardzo dużo, a przystojnych facetów względnie mało (na pewno dużo mniej niż ładnych dziewczyn), wiec siłą rzeczy przystojni
Żadna Polka nie obejrzy się za kimś poniżej 5/10. We Włoszech czy Czechach przyciągałem wzrok nie jednej pięknej dziewczyny, szczególnie we Włoszech, tam różowe są albo 10/10 albo 0/10 i dużo tych pięknych zawieszało na mnie oko i się uśmiechało.


@przegryw90: ten argument jest inwalida bo dla Włoszki byłeś egzotyczny jak niski Włoch dla Polki, poza tym to, że się oglądały nie znaczy, że im się podobałeś... może mówiły po włosku
Uchylam twoje urojenie. Przypadek, w którym różowa jest ładniejsza to pary, które się znają od kilkunastu lat, więc to się nie liczy.


@przegryw90: Żeby znały się kilkanaście lat, to najpierw muszą się znać trochę i poznać jak każda inna ;) Gdybyś tak nie zauważył :D