Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: @hager: top3 na swiecie to moze repra ma, większość mowi ze to piknik. Ale w porownaniu do reprezentacji w Europie to mamy zajebistych kibicow, bo jest duza frekwencja i kulturalniejsze kibicowanie a nie trzoda. Jak przyjezdzaly do nas czolowe reprezentacje to zawsze mówili ze kibicow mamy jednych z najlepszych. A w ligach jest cienko, tyle co zyleta drze ryja i wyzywa sie nawzajem albo solidarnie jebia PZPN. W klubowej
@Oskarek89 ty ale mi ty #!$%@? powiedz bo to już mnie tak dręczy że w nocy nie śpię i na kartkach to rozpisuje. Niby Legia motzno, dobry kibon z Ciebie a działasz jakoś w tym kierunku żeby się udzielać na tej Legii? Bo mi się wydaje że taki typowy janusz jesteś co ryj smaruje w paski, w kolorach Legii a #!$%@? Ci blisko do bycia kibicem, pozatym że spuszczasz się na wykopie
@Oskarek89 ja pytam poważnie w tym momencie I też oczekiwalbym w miarę poważnej odpowiedzi XD pomimo że mój wcześniejszy post jest zachowany w klimacie"smieszkowanko, ale mu dojebe to plusy dostane" to serio mnie to interesuje ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Czemu Wy dalej w to brniecie skoro wiadomo ze Oskarek na ogol jest spoko, ale wystarczy zahaczyc o temat pilki i okazuje sie ze nie odstaje od wykopowego moderatora?