Wpis z mikrobloga

Znajoma do mnie napisała, że jej koleżanka z pracy była u lekarza jakiś czas temu i ten powiedział jej, że musi rzucić tabletki antykoncepcyjne, bo coś źle działają na jej organizm, a brała je od 5-6 lat, wiec lekarz zalecił zmniejszyć dawkę. Zamiast pójść do ginekologa aby przepisał jakieś słabsze leki, to ona postanowial brać je co drugi dzień. Zgadnijcie, kto jest teraz w ciąży? XD

#dzieci #logikarozowychpaskow #heheszki #rozowepaski
  • 55
@Dariel Niech zgadnę, czekałeś za długo a przed Tobą zostało obsluzonych 5 żuli, 7 babć 'tyko po recepte', 2 laski z okresem 'boli mnie zajebiście ale skroluje telefon albo dzwonię do siódmej koleżanki', 4 matki 'proszę mje przepuścić, bo dziecko ma katar' i pewnie ze dwie inne naprawdę potrzebujące pomocy osoby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dariel: ja znam historie jak Pewna pani stwierdzila ze antybiotki to trucizna zamiast tego da jakies ziołka meżowi własnie stracil noge o dziwo nawet do niej nie ma az takich pretensji a zona unika w szpitalu lekarzy jak ognia
@Dariel: Jest taki wynalazek jak czopki glicerynowe, jedna firma robi je w plastikowych pudełeczkach a nie blistrach, kiedyś pacjent się pyta ile się czeka aż będzie mógł wyjąć czopek z odbytu żeby zaczął działać, bo są w ogóle bez efektu. Pakował je w plastikowych opakowaniach. Była to chwila konsternacji. Z opowieści znajomego analogiczna sytuacja z globulkami dopochwowymi które pacjentka aplikowała w opakowaniu.

Co do inhalatorów, prawie połowa źle kontrolowanej astmy to
Pobierz Strahl - @Dariel: Jest taki wynalazek jak czopki glicerynowe, jedna firma robi je w p...
źródło: comment_9Cyxf0AWkoq7zF6W6loIB8a96fF5OrZr.jpg
Te przerwy to mit, jeśli kobieta jest pod stałą opieką lekarza i ma w normie wyniki badań to nie ma żadnych medycznych przeciwwskazań do wieloletniego korzystania z antykoncepcji. Odstawiać tabletki trzeba tylko wtedy jak chcemy zajść w ciążę. Jak organizm źle reaguje, tzn. jakieś skutki uboczne się pojawiają, tycie, spadek libido itp. to wtedy trzeba zmienić tabsy i już. Co to za pomysł ze zmniejszeniem dawki? haha, ciekawa jestem co to za