Wpis z mikrobloga

Znajoma do mnie napisała, że jej koleżanka z pracy była u lekarza jakiś czas temu i ten powiedział jej, że musi rzucić tabletki antykoncepcyjne, bo coś źle działają na jej organizm, a brała je od 5-6 lat, wiec lekarz zalecił zmniejszyć dawkę. Zamiast pójść do ginekologa aby przepisał jakieś słabsze leki, to ona postanowial brać je co drugi dzień. Zgadnijcie, kto jest teraz w ciąży? XD

#dzieci #logikarozowychpaskow #heheszki #rozowepaski
  • 55
@shitty_support: ja maiłem z innej strony. Rozciąłem sobie palec nowym nożem, poszedłem na SOR, czekałem w kolejce ponad 5 godzin, gdy wszedłem na zabiegówkę burkliwa pielęgniarka odpowiedziała - "szyje się tylko maksymalnie po 4 godzinach od skaleczenia, teraz to już zaczęło zrastać i nic z tym nie zrobię" a jak jej powiedziałem, że 5 godzin to ja czekałem w poczekalni, to ona "to nie mój problem" XD
Znajoma do mnie napisała, że jej koleżanka z pracy była u lekarza jakiś czas temu i ten powiedział jej, że musi rzucić tabletki antykoncepcyjne, bo coś źle działają na jej organizm, a brała je od 5-6 lat, wiec lekarz zalecił zmniejszyć dawkę. Zamiast pójść do ginekologa aby przepisał jakieś słabsze leki, to ona postanowial brać je co drugi dzień. Zgadnijcie, kto jest teraz w ciąży? XD


#dzieci #logikarozowychpaskow #heheszki #rozowepaski
@Dariel Taka
wiec lekarz zalecił zmniejszyć dawkę. Zamiast pójść do ginekologa aby przepisał jakieś słabsze leki, to ona postanowial brać je co drugi dzień.


@Dariel: Trochę wina lekarza że nie przekazał komunikatu wystarczająco jasno. Jakby łykała witamine C czy tam inne gówno to by zadziałało, niestety w przypadku antykoncepcyjnych misterny plan wziął w łeb.