Wpis z mikrobloga

@Taipei: przecież nie była łatwa, a właśnie każdemu odmawiała, bo szukała swojego wyśnionego Chada. Dopiero pod koniec z desperacji popuściła jakiemuś dynamicznemu randomowi


Nawet taki przystojny, bogaty i dobry ziomek jak Stanisław nie miał u niej szans, bo był zbyt ciepłą kluchą i od razu wchodził w rolę beta-bankomatu. ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@PyszneBuleczki:
Sugerujesz, że celem mojej wypowiedzi była poważna analiza psychologiczna i literacka, a nie było napisanie bardzo uproszczonego streszczenia stylizowanego na wykopową mizoginistyczną mowę? xd
  • Odpowiedz
@Taipei: xD
Ta, współczuję ludziom, którzy nienawidzą swojej pracy. Studia były super, ale póki co lubię swoją pracę i cieszę się, że jestm już po studiach. Mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni :D
  • Odpowiedz
dobry ziomek


@Wypok2: materialista ktory kobiete ma za przedmiot do odkupienia od ojca niczym krowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

No ale patrzac jak bardzo przypomina wykopowa stuleje w relacjach z kobietami to nie dziwi mnie skad tak a nie inaczej jest tu odbierany

  • Odpowiedz
@Naxster: ze wszystkim masz rację, dlatego później doprecyzowałam, że chodziło mi o

napisanie bardzo uproszczonego streszczenia stylizowanego na wykopową mizoginistyczną mowę? xd
  • Odpowiedz